ГМ «Опора» звернулася до мера Трускавця Р. Козира

02.03.2012 | Filed under: Публікації

«Міському голові м. Трускавця Руслану Козиру

Шановний пане голово!

У зв’язку з прийнятим виконавчим комітетом Трускавецької міської ради від 15 лютого 2012 року №23 щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій, у нас виникає багато запитань щодо правомірності прийняття таких рішень і економічного обґрунтування прийнятих тарифів.

Надсилаємо інформаційний запит щодо:

1. Наявності копій документів рішення виконкому, якими затверджені тарифи на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій.

2. Чи публікували проект рішення у пресі щодо тарифів на послуги з утримання будинків та прибудинкових територій. Коли і де це було опубліковано?

3. Чи була опублікована органами місцевого самоврядування інформація про місце, та проведення громадських слухань? Де саме і коли?

4. Чи відбулись громадські слухання з обговорених проектів щодо вище сказаних тарифів? Хто був ініціатором їхнього проведення? Якою була резолюція слухання?

5. Чи були розглянуті пропозиції громадських слухань на засіданні виконавчого комітету? Якщо так, то яким чином, якщо ні, то чому?

6. Чи був проведений аналіз регуляторного впливу щодо прийняття рішень виконавчих органів влади про підвищення тарифів? Ким проводився аналіз? Надайте копію аналізу.

7. Чи проводився аналіз економічної та соціальної обґрунтованості підвищення тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій для житлових будинків?

8. Чи погоджені тарифи по житлово-комунальних послуг згідно чинного законодавства у відповідних інстанціях?

9. Чи погоджені тарифи на житлово-комунальні послуги у територіальному відділенні Антимонопольиого комітету та Державної інспекції з контролю та цінами? Коли ці погодження відбулись?

10. Чи здійснюється покриття витрат за рахунок дотації з міського бюджету з збільшення існуючих тарифів на житлово-комунальних послуг?

11. Чи укладенні договори між споживачами-мешканцями міста та КП «Трускавецьжитло» на надання житлово-комунальних послуг?

Відповідно до ст. 32 Закону України «Про інформацію» відповідь та передбачене ст. 33 Закону «Про інформацію» повідомлення прошу надіслати у визначений вказаним Законом термін за адресою (вказано).

З повагою, голова Громадянської мережі «Опора» м. Трускавець /підпис/ Євген Бродзінський»

Примітка. Лист ГМ «Опора» міському голові було надіслано 23 лютого 2012 року, тобто за день до проведення виконкому. В наше розпорядження цей документ потрапив тільки вчора, 1 березня.

(Переглядів 109 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви