ГО «Майдан-Трускавець» передав міському голові Трускавця лист з вимогою збереження дитячої лікарні у комунальній власності

29.10.2014 | Filed under: Публікації

ГО «Майдан-Трускавець» передав міському голові Трускавця та головному лікарю Трускавецької міської лікарні лист з підписами людей, які висловилася за те, щоб приміщення Трускавецької дитячої лікарні залишилося в комунальній власності. Публікуємо текст листа.

«Міському голові Трускавця п. Козиру Р.Я.

Головному лікарю Трускавецької міської лікарні п. Кульчинському A.Б.

Лист

Передаємо підписи людей, які висловилася за те, щоб приміщення Трускавецької дитячої лікарні залишилося в комунальній власності.

Вимагаємо негайно провести ремонт покрівлі цієї будівлі, аби зупинити подальше її руйнування. Якщо влада не в змозі відновити функціонування дитячої лікарні Трускавця, можливо це зробить наступна.

Просимо не давати громаді відповіді нібито немає грошей. Бо ви обрані і призначені для того, щоб вміло розпоряджалися коштами громади, а не витрачали їх марно. Бачимо якими темпами проходить ремонт корпусів міської ради. А скільки грошей коштувало перекриття даху в цих будівлях, яке проводилося минулого року. Можливо, ці кошти потрібно було направити на ремонт дитячої лікарні?

Ще раз нагадаємо, що трускавчани переважною більшістю за збереження приміщення дитячої лікарні у власності громади та за відновлення її функціонування.

Прислухайтеся до них.

ГО «Майдан-Трускавець»

Голова: Томашівський А.О.,

Заступник голови: Мельник В.А.»

Також до листа додається постанова Верховної Ради «Про запровадження мораторію на ліквідацію, відчуження, перепрофілювання оздоровчих закладів (дитячих, професійних тощо).

ПОСТАНОВА ВЕРХОВНОЇ РАДИ УКРАЇНИ

«Про запровадження мораторію на ліквідацію, відчуження, перепрофілювання оздоровчих закладів (дитячих, професійних тощо)»

(Відомості Верховної Ради України (ВВР), 2009, N 36-37, ст. 516)

Зважаючи на те, що в Україні відбувається поступове зменшення оздоровчих закладів через продаж, перепрофілювання, передачу в оренду або ліквідацію, а проблема якісного оздоровлення населення стає дедалі актуальнішою, та з метою розвитку вітчизняної санаторно-курортної справи, створення сприятливих умов для суб’єктів господарювання, що спеціалізуються на наданні послуг з оздоровлення населення, Верховна Рада Україна

п о с т а н о в л я є:

1. Рекомендувати органам державної влади та органам місцевого самоврядування, засновникам (власникам) оздоровчих закладів тимчасово, до схвалення відповідного закону, припинити прийняття рішень та призупинити виконання вже прийнятих рішень про ліквідацію, відчуження, перепрофілювання, передачу в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком.

2. Кабінету Міністрів України у термін до 20 квітня 2009 року розробити проект закону про заборону ліквідації, відчуження, перепрофілювання, передачі в оренду оздоровчих закладів для провадження діяльності, не пов’язаної з оздоровленням та відпочинком.

3. Ця Постанова набирає чинності з дня її опублікування.

 Голова Верховної Ради України В.ЛИТВИН

 м. Київ, 17 березня 2009 року, N 1137-VI

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1137-vi

(Переглядів 766 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви