Галас «народу»

03.04.2017 | Filed under: Публікації

З виходом у світ автобіографічної книги «Дерева моєї долі» і з повідомленням про відновлення мого членства в Трускавецькій міській організації Всеукраїнського об`єднання «Батьківщина» опоненти зчинили великий галас, що, зрештою, було очікуваним.

Щоб читач зрозумів, хто зчиняє цей галас, можна було б поставити кілька запитань і задуматись, хто ж цей «народ», що так боїться повернення Грицака до політичного життя.

1. Чи бояться Грицака:

– ветерани війни та праці,

– малозабезпечені мешканці Трускавця,

– члени міської організації інвалідів,

– мешканці, що обслуговуються у терцентрі, і його керівництво,

– працівники Трускавецької міської лікарні,

– трускавецькі діти, що плавають у міському басейні, займаються у комп’ютерних класах,

– вчителі трьох трускавецьких шкіл, Нагуєвицької школи-інтернату,

– вихователі п’яти трускавецьких дитсадків,

– адміністрація Дрогобицької і Стебницької міських лікарень, інших лікувальних закладів району,

– священики і пастори всіх трускавецьких і районних релігійних громад?

2. Чи погано вчинив Грицак, коли, коротко перебуваючи в ПР, на прохання мешканців вулиці Довженка відремонтував міні-стадіон з футбольним, баскетбольним, волейбольним полями, біговою доріжкою, місцями для глядачів, огорожею?

3. Хто хотів би, щоб у Трускавці з ініціативи Лева Грицака не відбувся розпуск міської організації партії регіонів з виходом його та інших членів з її рядів?

4. Кому так не хочеться і так страшно, що Грицак знову в політиці?

Підскажу.

1. В першу чергу це ті, хто попередні п’ять років не давав Трускавцю розвиватися, окрім дерев`яних торгових рядів на бульварі Юрія Дрогобича, захопленні скверу під такі ж лотки біля кінотеатру «Злата», реконструкції виходку під кафе «Органік» в першій санітарній зоні охорони води «Нафтусі», викупу родичами пам’ятки архітектури, будівлі міської санстанції, «освоєння» 18 мільйонів гривень на ремонт нововідремонтованих вулиць Суховолі, Дрогобицька, Городище до Євро-2012.

2. Екзальтовані служаки інформаційного дурману владників, висвітлених вище, які у хворобливому збудженні заявляють, що «Грицак не має права йти в політику!». Отакої! Приватизували політику? Приватизували крім виходка і Україну?

3. Це ті, хто боїться ВО «Батьківщина» у трускавецькому політикумі, бо розуміють, що Грицак підсилить її рейтинг.

4. Окремо про «рицаря-контролера», який від усіх наймудріший, найчесніший, найсправедливіший, найкритичніший, найнезалежніший, та ще й має п’ять освіт, бо одної йому було замало. Нема кому відкрити очі, щоб зрозуміти, хто ж він, чиї інтереси відстоює, за які гроші живе. Прийдеться висловитися мені.

Я з повагою відношуся до партії «Народний контроль» як на вищому рівні, так і до представників її у Трускавці. Але Святослав Грабовський до них не відноситься. А після інтерв’ю, яке він дав «Трускавецькому віснику», він показав своє гниле нутро.

Щось я не пригадую, щоб цей «справедливець» колись контролював п. Р. Козира за ті кричущі протиправні протинародні дії, висвітлені мною вище в п. 1. Чого б це? Задумайтесь, шановні читачі.

«Головна функція нашої політичної сили – контролююча» – з інтерв’ю. З КУН, який має свого лідера у перегонах на міського голову І. Кісака, у нього повне порозуміння, бо «голосують однаково». Може тому і однаково, що «порозумілися»? Те, що І. Кісак ухиляється від виконання зобов’язань по сплаті до міського бюджету коштів за ввід в експлуатацію багатоквартирного будинку – це також непідконтрольна Грабовському справа.

Ротарі, перебування у США… Ой, невже там так добре… Ротація…, був готовий здати мандат депутата, то чому не здав? Це обман, як і обман депутатів Верховної ради про відміну недоторканості. Мавпування.

Виявляється, що за свій молодечий вік він вже встиг побувати за короткий термін з 2010 по 2015 роки у ВО «Свобода», Українській Національній Консервативній партії, Народному контролі. Зараз «приглядається» до КУН чи ще когось? «Для мене партії на даний момент інструмент, за допомогою якого можна робити зміни в суспільстві». Чи може це спосіб заробляння грошей?

Ця екзальтована особа дозволяє собі зневажливо, з претензією на компетентність, обливати брудом нашого всенародно обраного президента. Називає його або психічно хворим, або зрадником держави. «Я запропонував, щоб ця процедура (імпічменту) була запущена». А ти хто такий? Лікар, законодавець, державний обвинувачувач, що маєш право робити такі заяви і висувати звинувачення? Окрім того, що ви є ніхто проти такого державного діяча як наш президент, так ви ще й просто невихована людина, а разове перебування у США – це не вища школа. За такі ваші висловлювання можна притягати до кримінальної відповідальності.

Висловлювання Грабовського про СБУ: «або підконтрольна службам інших країн, або там нефахові спеціалісти». Бач, який фахівець і аналітик. Я б порівняв такого «фахівця» із мильною бульбашкою.

Кожна країна, якого кшталту вона б не була, має свою службу безпеки, без неї держава не може існувати. Там зібрані найфаховіші люди, які щоденно займаються охороною інтересів держави, а в наш час і гинуть на фронті. Ви в підметки їм не годитеся, пане самопризначений контролер.

«У Трускавці мають місце величезні втрати води і їх пов`язують з тим, що окремі великі підприємства (санаторії, готелі) мають або незаконні врізки, або ж прилади обліку в них неналежно працюють … а за це має платити все місто».

Хто пов`язує втрати води з окремими великими підприємствами і готелями? Таке ми вже колись чули. Яке ви маєте право звинувачувати великі чи малі підприємства без підстав, по розповсюджуваних плітках, які ви ж і розповсюджуєте? То ви ще й пліткар!

«Так, була пропозиція піти працювати у водоканал, щоб контролювати комерційні втрати води». Це міський голова Андрій Кульчинський вам пропонував. Та ви не погодились.

«Мені потрібно, щоб це був якийсь підрозділ, де я міг би підібрати людей і ми би разом вирішували проблему». Тут ви відкриваєте свою суть. Контролювати – не мішки носити.

«Моя мрія – це сильна незалежна держава Україна». Ви будуйте її, а я з командою однодумців буду вас контролювати.

…Мене довго вмовляли написати автобіографічну книгу. Прочитавши її, зараз багато людей просить написати другу. До цього часу я такого наміру не мав. Але після цієї брехні у ЗМІ здається, що я вже знаю її тему. Її герої – люди, які будують нову Україну, і людці, що маскують свої підлі личини під «народ».

Лев Грицак, двічі міський голова Трускавця, лауреат Державної премії України, Заслужений лікар України, член партії «ВО «Батьківщина» з 2005 р.

(Переглядів 639 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви