Головне- піар, а решта все дрібниці…

30.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Як  завоювати  прихильність  електорату, якщо тобі вже давно ніхто не вірить?  Треба бомбу.  Не подумайте, що натуральну. Потрібна подія, яка змусить говорити людей про тебе щось позитивне. А яке наболівше питання для Трускавця ? Правильно  відсутність  води в кранах. От і вирішив «один добрий господар» незадовго до виборів дати народу воду цілодобово.  І дав би ( що йому шкода чи що), якби не одна маленька деталь. Труби не витримують і  котиться хвилями вода по вулицях, а не в домівки до людей. А хто ж ті труби повинен був поміняти ? Може фірма «Альфа плюс» якій «добрий ґазда» продав земельку, ( небагато пару гектарів буквально), по ціні пільговій. Була ж домовленість : ми вам землю, ви нам воду. Не зрозуміло якось вийшло : землі нема вже ,а води нема ще… Але чомусь міський голова до них претензій немає. Чи то там хлопці симпатичні і їм все прощають ,чи якусь іншу мотивацію має наш шановний мер, ну та Бог з ним, он скільки ще землі в Трускавці можна продати ( десь коло восьми метрів залишилось). Питання в іншому, як зараз дати воду щоб тобі народ все пробачив і забув. І наважився все ж таки дати. Правда на Івасюка і Данилишиних на верхніх поверхах тиск щез повністю, але хіба це суттєво, головне піар для «доброго господаря». Але тут і решта вулиць потрапило в халепу. По Стебницькій (на кільці) водоканал вирив яму  такої глибини, що в людей не було сумніву що вони там шукають обіцяну «цілодобову воду». Мабуть не знайшли…А от бруківку виклали назад нерівно аби як . Та я їх і не звинувачую, раптом ще якась прийде ідея в розумну голову дати воду і знову прийдеться все знімати. Пропоную по магістралях  водяних і теплотрасах ставити все з ‘ємне (асфальт,  дерева, траву і т.д.)Тоді і воду можна дати на скільки хочеш, а головне до кінця виборів. Питання в іншому, хто буде відповідати за ті ями які виникли внаслідок чудових ідей  в «світлій голові» напередодні виборів, бо в 2008 році було виділено десятки тисяч гривень на благоустрій , а тепер все котові під хвіст?..

Ось  такий господарській підхід в нашого «господарника». Інші почуття в мене викликає плакат про зменшення тарифу на вивіз сміття. Дивлюсь в рахунок і дійсно зменшили на дві гривні !!! Правда на воду одночасно підняли на п’ять гривень… Шкробають  люди  потилиці і дякують за економію їхніх грошей. Хвилюються тільки щоб ще на щось тариф не зменшили бо сімейний бюджет може цього не витримати…

Олег Шоломіцький, голова ГО «Воля»

Тут шукали «цілодобову воду». Не знайшли…

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви