Громадська діячка відмовилася від грамоти з рук Тараса Кучми

22.11.2019 | Filed under: Новини

У неділю, 17 листопада, в Дрогобичі урочисто відзначили тридцятиліття Народного Руху України, створеного у 1989 році. Під час святкового заходу стався інцидент, котрий свідчить, наскільки дрогобичани негативно ставляться до персони свого теперішнього мера Тараса Кучми.

Так, під час вручення грамот з нагоди ювілею НРУ одна зі співзасновниць Дрогобицького осередку НРУ, кількаразова депутатка Львівської обласної ради від Дрогобича, донька репресованого священика Івана Гринчишина, товаришка одного з лідерів дисидентського руху Мирослава Мариновича, громадська діячка Віра Байса відмовилася виходити на сцену для отримання грамоти з рук Кучми. Вона встала і з місця пояснила свою позицію – з рук Кучми такої грамоти вона не хоче і брати її не буде.

Те, що Т. Кучма нагороджував рухівців, котрі в складні переломні роки 1989-1991 ризикували своїм життям та свободою заради здобуття Україною незалежності, викликало негативний резонанс у патріотичному середовищі міста Котермака. З біографії чинного мера Дрогобича відомо, що в 1990-х роках він проживав та працював у Російській Федерації, його перша дружина була росіянка, і цілком імовірно, що пан Кучма мав (а може й має) російське громадянство. Як може людина, котра абсолютно непричетна до подій визвольного зриву кінця 1980-х – початку 1990-х, плямувати своєю присутністю такий захід як урочистий ювілей Народного Руху України? – обурюються дрогобицькі активісти.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви