Хто відповість за профанацію пам’ятника?

12.03.2012 | Filed under: Новини

Минулого тижня у Трускавці було вчинено акт наруги над пам’ятником знаком Роману Різняку-Макомацькому, славетному трускавчанину, члену УПА. Невідомі особи вщент пошкодили пам’ятну таблицю, встановлену нещодавно. Дату вчинення ганебного вчинку встановити важко, фотофакт злочину наш кореспондент зафіксував у неділю, 11 березня, хоча, ймовірно, хуліганську дію було вчинено кілька днів перед тим.
Нагадаємо, що в 2011 році вже було вчинено акт наруги над пам’ятним знаком, коли з обличчя Романа Різняка-Макомацього невідомі особи відколупали добрячий шматок гіпсу. Тоді краєзнавець Богдан Гуцило вдарив на сполох та вимагав встановлення камер відеоспостереження, але до його думки ніхто не мав бажання дослухатися. Можливо тому, що нові владці міста вважають пана Богдана «людиною Грицака»? І ось тепер, напередодні святкування річниці нашого славного земляка знову маємо такий прикрий випадок. За наругу над пам’ятником опосередковану відповідальність повинні понести і керманичі міста. Можливо, тепер, коли вдруге вчинено пошкодження пам’ятника, вони встановлять біля пам’ятника Макомацькому відеоспостереження. Бо там така глуха місцина, що можуть і пограбувати, зґвалтувати і зарізати, а ніхто не побачить та не почує. Можна до встановлення камер відеоспостереження поставити чергувати там охоронців із парку, щоб менше ганялися за людьми, які продажем якогось краму заробляють собі на кусок хліба.
До речі, сьогодні, 12 березня, біля пам’ятника Р. Різняку-Макомацькому проходять урочисті заходи, які підготував відділ культури ТМР.

(Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

Оголошення ТВ

 • Актуальні афіші
  03.10.2019 | 16:52

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • День туризму у Трускавці (афіша)
  23.09.2019 | 17:11

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Доґ-Фест у Трускавці (афіша) (0)У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері” (0)Для любителів риболовлі (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви