Інформація прокурора Трускавця про стан законності у місті та заходи щодо її зміцнення

02.02.2015 | Filed under: Публікації

Інформую, що упродовж 2014 року прокуратурою міста Трускавця вживались заходи, спрямовані на всемірне утвердження верховенства закону та зміцнення правопорядку, як це передбачено вимогами Конституції та законів України.

Так, виконуючи конституційну функцію нагляду за додержанням Трускавецьким МВ ГУ МВСУ у Львівській області законів при проведенні оперативно-розшукової діяльності, дізнання та досудового слідства, процесуальними керівниками прокуратури міста скасовано 36 незаконних постанов про закриття кримінальних проваджень, надано 152 письмові вказівки у кримінальних провадженнях. За прокурорського втручання до відповідальності притягнуто 14 працівників міськвідділу міліції.

Слід зазначити, що стан розкриття у місті Трускавці злочинів за остаточними результатами досудового розслідування, є одним із найкращих в регіоні (63,1%, при середньому обласному показнику – 45,5%).

Також прокурорами прокуратури міста у поточному році підтримано державне обвинувачення в суді по 114 кримінальних провадженнях, розгляд 70 з яких завершено постановленням обвинувальних вироків.

Прокуратурою міста у 2014 році скеровано до суду позовних вимог на загальну суму 355 тис. грн., в т.ч. у сфері державної власності на 143 тис. грн. та у сфері комунальної – на 212 тис. грн.

Забезпечуючи нагляд за додержанням законів при виконанні судових рішень у кримінальних справах, а також при застосуванні інших заходів примусового характеру, пов’язаних з обмеженням особистої свободи громадян, прокуратура міста реагувала на порушення в діяльності ізолятора тимчасового тримання Трускавецького міськвідділу міліції.

Враховуючи умови та вимоги сьогодення, пріоритетним у діяльності прокуратури міста Трускавця на 2015 рік, окрім функцій, визначених законом (ст. 121 Конституції України та ст. 5 Закону України «Про прокуратуру»), є нагляд за додержанням ратифікованих Україною положень Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод 1950 року.

В першу чергу це стосується захисту прав учасників кримінального провадження, осіб затриманих, доставлених в Трускавецький МВ ГУ МВСУ у Львівській області та ув’язнених.

Особливою зоною уваги прокуратури міста Трускавця на поточний рік є додержання вимог законодавства при проведенні досудового розслідування кримінальних проваджень, пов’язаних з ухиленням від призову на строкову військову службу та призову за мобілізацією.

Також згідно із вимогами ст. 10 Закону України «Про прокуратуру» прокуратура міста Трускавця продовжує здійснювати координаційну діяльність правоохоронних органів міста з питань протидії злочинності і корупції.

Лонгін Мігоцький, прокурор м. Трускавця

(Переглядів 197 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви