Із щопонеділкових нарад у Бориславі

16.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Чергову щопонеділкову нараду із керівниками комунальних служб Борислава 12 липня перший заступник міського голови Надія Геличак розпочала із привітання усіх Петрів та Павлів із Днем ангела. Традиційно у цей день разом із храмовим святом апостолів Петра і Павла Східниця відзначає День селища, тож перший заступник привітала східничан із подвійним святом і побажала, окрім добробуту та успіхів у розвитку, ще й гарної погоди на час святкувань. Адже грозові дощі, які у будь-яку хвилину можуть перетворитися у справжню бурю, здатні не лише зіпсувати святкування, але й нанести значну шкоду як селищу, так і місту.

Минулого тижня грозові дощі випробовували на міцність водоканал. У вівторок і середу повеневі води прорвали дамбу та замулили русло річки Рибничанки. Через значну замуленість водозабірних озер водоканал вимушений був припинити подачу води на місто та провести комплекс аварійно-відновлювальних робіт. Перший заступник відзначила оперативність та професійність дій працівників водоканалу, які зуміли у стислі терміни подолати наслідки стихії та подати воду у місто. Окрім шкоди водозабору, повінь пошкодила також одну із труб магістрального водопроводу. Зараз вода у місто полається резервним водогоном. Відтак водоканал поставлений перед потребою відновлювати не лише водозабір у Рибнику, але магістральний водогін.

Уже тиждень у місті працює бригада із Кременчука, яка блокує злісним неплатникам каналізацію. Відбувається це доволі просто: за допомогою спеціального обладнання спеціалісти знаходять місце під’єднання квартири до загальної каналізації і заблоковують її спеціальною заглушкою. Зрозуміло, що після цього боржники не зможуть користуватися каналізацією. Для того, щоб каналізацію розблокували, боржникам потрібно вирішити питання погашення боргів за комунальні послуги перед ЖЕКом та водоканалом, а також додатково заплатити як за блокування, так з розблокування каналізації.

Заходи адміністративного впливу будуть вживатися також до недобросовісних власників приватних садиб, магазинів та закладів громадського харчування, які не утримують у належному стані прилеглі території. Цього року у Бориславі разом із Днем міста відзначатимуть 200-літній ювілей початку нафтовидобутку, відтак треба зробити усе, щоб місто належним чином підготувати до святкувань. Силами комунальників всього зробити не вдасться. Тому до цієї справи повинні долучитися усі бориславці. На нараді дано протокольне доручення звернутися до керівників підприємств та установ, підприємців, а також мешканців міста із відповідними листами-проханнями привести прилеглу територію до належного стану – де треба, викосити траву, підфарбувати огорожу, підрівняти живопліт і т. д, і т. п. Перший заступник міського голови зобов’язала також активізувати роботу санітарних постів, які повинні щотижня відслідковувати хід підготовки до відзначення Дня Незалежності та Дня міста,

Відділу житлово-комунального господарства та будівництва міської ради дано доручення зв’язатися із фірмами, які займаються ремонтом доріг та обговорити терміни виконання цих робіт. Перший заступник зазначила, що питання фінансування ремонту доріг вирішене. Обласна рада затвердила програми соціально-економічного розвитку, відтак за рахунок спільного фінансування місто зможе відремонтувати вулиці Дрогобицьку, В. Великого та Коваліва. Важливо, щоб ремонтники відповідально поставилися до виконання робіт із ремонту дорожнього покриття міських вулиць і закінчили їх у визначені договорами терміни, а не з’являлися на день-два, а згодом пропадали, залишивши водіям згадку про себе у вигляді ям із гострими краями.

Газета «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 20 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви