У Бориславі заборонили тоталітарну символіку

19.04.2011 | Filed under: Некатегоризовано

18 квітня на 12-й сесії Бориславської міської ради з ініціативи фракції ВО «Свобода» були прийняті рішення- «Про заборону використання символів тоталітарного режиму на території міста Борислава та смт. Східниця» та «Про використання національно-патріотичної символіки у навчальних закладах м.Борислава та смт.Східниці.»
Як зазначив голова фракції ВО «Свобода» Юрій Химин перше рішення було викликане тим , що центральна влада має намір запровадити вивішування червоних прапорів на 9 травня. В цьому рішенні йдеться про заборону використання на території м. Борислава та смт. Східниця символів комуністичного тоталітарного режиму – державної символіки СРСР та інших атрибутів, що його символізують.
Друге рішення продиктовано тим, що з’явилась неофіційна інформація що на керівництво деяких шкіл Борислава чиниться тиск з боку облдержадміністрації та прокуратури з метою прибрати портрети національних героїв та червоно-чорний прапор УПА, які використовуються для оформлення приміщень цих шкіл. В рішенні депутати рекомендують навчальним закладам м. Борислава та смт. Східниці використовувати національно-патріотичну символіку та портрети видатних постатей національно-визвольних змагань для оформлення приміщень, а також створити кутки національної пам’яті з використанням державної та національно-патріотичної символіки.
Обидва рішення одноголосно підтримали всі присутні на сесії депутати.

(Переглядів 14 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви