Вісті з Борислава

16.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

 Бориславська влада не проти запровадження цензури в єдиній міській газеті «Нафтовик Борислава». Так, коментуючи донесення газетою до громадськості інформації про спроби переведення в перспективі СШ № 9 (в с. Губичі) до рівня початкової, один з керманичів Борислава зазначив: «можливо добре, що колись була цензура. На жаль, зараз її у газеті немає…». Хочемо попередити окремі гарячі голови, що будь-які спроби утисків бориславських журналістів не залишаться поза увагою нашого Інтернет-видання.

–   З 1 по 10 червня ц. р. в Бориславі скоєно 4 крадіжки, зафіксовано 5 випадків погроз фізичною розправою, 4 шахрайства, 8 побиттів, 18 злочинів про лінії боротьби з економічною злочинністю, 1 факт незаконного зберігання наркотичної речовини. Бориславські правоохоронці затримали злодія, який викрав 5 тисяч гривень в самотньої престарілої мешканки вулиці Коваліва – злочинець до цього вже був за ґратами.

–   5 літрів східницької мінеральної води коштує на «чорному ринку» цього селища 25 гривень. Враховуючи, що розпочався курортний сезон, міліціонери ретельніше патрулюватимуть вулицю Шевченка в селищі, адже така «підприємницька діяльність» суперечить чинному законодавству України щодо охорони надр. Поки що нікого з продавців води не затримано.

–   За ініціативою ДПІ в м. Бориславі анульовано реєстрацію платників податку на додану вартість: МКП «Дари Карпат» та МПП «Перспектива», обидва – у Східниці.

–   До Дня журналіста видано чергову книгу редактора газети «Нафтовик Борислава» Романа Соловчука. Книга носить назву «Краяни», в ній зібрано нариси про відомих людей Борислава та бойківського підгір’я, серед них – Іван Гнатюк, Ірина Сеник, Стефанія та Павло Левки, Ігор Нижник, Роман та Павло Василіви, Остап Шидловський, Іван Піряник, Лев Пеленичка, Михайло Гамула, Ярослав Мацьків, Зеновій Антонішак, Григорій Піцюра, Ярослав Струс та інші. Багато хто з них прийшов особисто подякувати п. Роману за видану книгу. Привітала автора книги і представниця бориславської влади – заступник мера міста Марія Граблюк.

–   Тривалі зливи ледь не стали причиною загибелі молодого бориславця, який спробував вбрід переїхати річку Тисмениця на стареньких «Жигулях». Вода вхопила авто і наче сірникову коробку винесла на середину річки. Врятували водія місцеві «надзвичайники».

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви