Вісті з Борислава

21.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   В Бориславі створено Комітет Захисту України, установчі збори відбулися 16 травня. Координаторами, обраними відкритим голосуванням, стали Роман Копись, Орест Сенів та Юрій Химин.

–   22 травня в Бориславі відбудеться покладання квітів до пам’ятника Т. Шевченка з нагоди його перепоховання в Україні, а 28 травня – покладання квітів до пам’ятника І. Франку з нагоди річниці смерті. Натомість 23 травня урочистою академією та концертом в Бориславі вшанують пам’ять героїв (початок о 16.00 в міському Палаці культури).

–   З 1 по 10 травня 2010 року в Бориславі скоєно 5 крадіжок, 9 випадків погроз фізичною розправою, 1 шахрайство, 1 факт підробки документів 5 випадків пошкодження майна, 5 нанесень тілесних ушкоджень. Три крадіжки розкрито вже, за двома іншими проводиться дослідча перевірка. Викрито теж незаконний пункт розбирання автомобілів, можливо викрадених, він діяв по вулиці Івасюка. Затримано злодія, який в білий день розбив вікно та проник в помешкання по Мазепи, звідки викрав DVD-плеєр та блок сигарет «Пріма-срібна». А от хто вкрав браму з цвинтаря в с. Попелі та 4 електродвигуни і 60 м одножильного кабелю з території недіючого БУ-43 ВАТ «Прикарпатбуд» на Коваліва, правоохоронці ще з’ясовують.

За матеріалами газети «Нафтовик Борислава»

(Переглядів 12 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви