Із сесії Стебницької міської ради

18.10.2016 | Filed under: Публікації

У середу, 12 жовтня, відбулася чергова XIV сесія Стебницької міської ради сьомого скликання.

Традиційно сесія розпочалася із виконання гімну України та молитви. Опісля міський голова Петро Старосольський зачитав лист-звернення від депутата Павла Побережного про припинення існування депутатської групи “Майбутнє Стебника” і лист про спростування попередньої заяви. Зокрема, у заяві йдеться про не легітимність попереднього рішення про розпад депутатської групи, – “12 вересня 2016 року на розширеній зустрічі депутатів групи Майбутнє Стебника усіх рівнів та громадських активістів, в загальній кількості 16 чоловік, було прийнято рішення про переобрання керівника групи та спростування інформації щодо розпуску депутатської групи “Майбутнє Стебника” у Стебницькій міські раді. Відповідно до статті 26 Закону України “Про статус депутатів місцевих рад” депутатська група створюється за поданням обраного керівника групи з обов’язковим особистим підписом усіх депутатів, які входять до її складу. Припинення діяльності відбувається відповідно до статті 26 пункту 6 даного закону також з погодженням усіх членів групи, які повинні засвідчити це своїм підписом, що не було дотримано у попередній заяві про розпуск групи. На підставі вище вказаного просимо вважати попередню заяву про розпуск групи такою, що не відповідає дійсності і поданою одноосібно. Керівником групи “Майбутнє Стебника” обрано керівника фракції “Народний контроль” Андрія Руденка. Депутатська група посвідчує свою діяльність та активну роботу”. Як зазначив міський голова, для роз’яснення ситуації депутати хотіли би бачити у сесійній залі п. Павла Побережного.

Опісля, традиційно депутати перейшли до розминки, де мали змогу виступити із запитаннями, зверненнями та пропозиціями. Так, Ярослав Пецюх (партія “Народний Рух України”) цікавився причинами відсутності освітлення на вулиці Симоненка та коли розпочнеться ремонт даної вулиці. Петро Старосольський зауважив, що на сьогоднішній день розпочалася заміна освітлення на сучасні Led-лампи. Що стосується ремонту доріг та прибудинкових частин, то по можливості ремонт буде, на разі у бюджеті грошей не виділено. Приорітетними у ремонті доріг є проїздні дороги. Наголосив міський голова і на тому, що без допомоги депутатського корпусу і без їхньої взаємодії з міською владою зробити щось дуже важко. Як відомо, зараз у місті зробили та й робляться дороги також і на виділені кошти на депутатів (вул. Куліша 5, 7, 9; вул. Калнишевського та вул. Бандери).

Марію Губіцьку (Всеукраїнське об’єднання “Свобода”) цікавило питання землі біля церкви Христа Чоловіколюбця, чи люди в праві і далі розпоряджатися своїми земельними ділянками, на що міський голова відповів, що питання з цією землею вирішується, а міська рада проводить інвентаризацію.

Цікавило депутатів і питання берегоукріплення річки Солониця. Перший заступник міського голови Роман Корпан розповів, що є укладений договір на роботи по укріпленню берегової лінії. На даний момент плетуться сітки і будуть розпочинати ремонтні роботи. Зустрічним запитання було скидання відходів у річку Трускавцем та Станилею (Галина Щербань “Майбутнє Стебника”). Роман Корпан розповів, що головним у цьому питанні губернатор Львівської області призначив Дрогобицьку районну раду. Місто Трускавець повинне провести повний аналіз того, звідки ці відходи стікають. У Стебнику розробляється проект по очищенні русла річки Солониця. Такий самий проект паралельно робиться у с. Болехівці. Крім того, проводиться робота, хто візьме на баланс трубу, яка є на виході русла між Стебником і Трускавцем. В цю трубу скидаються дощові відходи, та фекальні відходи частини санаторіїв Трускавця. Міський голова зауважив, що через інтенсивну розбудову Трускавця система каналізування просто не витримує такої кількості відходів. В першу чергу необхідно розробити відповідний проект, бо перекачувальна станція у Стебнику просто не встигає переробити таку кількість відходів. Такж значну роль у цій проблемі відіграють і самі мешканці Стебника, які скидають свої відходи безпосередньо у річку.

На порядок денний було винесено два основні блоки: бюджетні та земельні питання. Також були і доповнення до порядку денного:

– Про затвердження Положення про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Стебника”,

– Про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Стебника” Пацулі Роману Миколайовичу,

– Про створення узгоджувальної комісії з питань землеустрою, будівництва та архітектури. Дане питання включили у блок земельних останнім питанням.

По бюджетних питаннях доповідала начальник відділу інвестицій, економіки, бухгалтерського обліку та звітності Німеровська Оксана. В основному питання стосувалися внесення змін до міського бюджету на 2016 рік.

Чимало суперечок викликало обговорення питання “Про нарахування та сплату місцевих податків та зборів”. Тут йдеться про встановлення для ПАТ Стебницького гірничо-хімічного підприємства “Полімінерал” ставки податку на землю в межах зони гірничої виробітки 1 відсоток від їх нормативної грошової оцінки, за земельні ділянки, які перебувають у постійному користуванні.

Зокрема, генеральний директор ПАТ “Полімінерал” Сергій Оринчак просив депутатів не піднімати ставки податку, оскільки на сьогоднішній день підприємство не є прибутковим і не в змозі платити більше., на що депутати висували ряд різних думок, рішень, пропозицій, однак у підсумку рішення по даному питанні прийняли.

У блоці земельних питань також було чимало суперечок. Так, багато суперечок виникло під час розгляду питання про надання в оренду нежитлових приміщень на конкурсній основі: по вул.М. Грушевського 2, 2-й поверх (МКП “Олеся”), вул. Трускавецька 2 (будинок (Серце допомоги), вул. Зелена Діброва 24, (колишня бібліотека) було надано в оренду за рішенням сесії Стебницької міської ради. Ще три об’єкти по вул. Мельника 4а, 2, 3, 4, 5-й поверхи (колишній гуртожиток ПТУ), м-н Шевченка 1, (Ощадний банк) та вул. Трускавецька 18а, (дільниця ДУЕГГ) рішення не прийнято. По питаннях затвердження експертної оцінки об’єкта комунальної власності Стебницької міської ради, який приватизовується шляхом викупу доповідав голова комісії з житлових питань, приватизації та управління комунальним майном Петро Мисько.

Стосовно земельних питань доповідав голова комісії з питань регулювання земельних відносин, архітектури та будівництва Андрій Мазур. Також розглянули питання:

– Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок та передачу їх у власність;

– Затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки по зміні цільового призначення;

– Про затвердження технічних документацій із землеустрою щодо встановлення меж земельних ділянок в натурі (на місцевості) та передачу їх у власність;

– Внесення змін щодо рішення сесії про надання дозволу на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, на яку поширюється право сервітуту;

– Про надання згоди на виготовлення технічної документації з землеустрою щодо поділу земельної ділянки;

– Про внесення змін до рішення сесії про перейменування вулиці “Перейменувати частину вулиці Калнишевського П на вулицю Героїв Майдану: від перехрестя вул. Калнишевського П. з вул. Грушевського М. до перехрестя вул. Калнишевського П. з вул. Мельника А.”;

– Про присвоєння назв вулиць у садово-городніх товариствах міста Стебника, з метою впорядкування назв вулиць в садово-городніх товариствах “Зелений гай’, “Білий берег”, “Озерне”, “Гірник”, ‘Будівельник”, “Полонина”, “Калійник”;

– Про продаж у власність земельної ділянки.

Проекти рішень з поіменним голосуванням можна переглянути на офіційному сайті Стебницької міської ради за адресою – www.stebnyk-rada.gov.ua

Олеся Німеровська, прес-служба Стебницької міської ради

(Переглядів 128 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви