«Карітас» Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ організував дітям з Луганщини Різдвяно-новорічний відпочинок

13.01.2015 | Filed under: Публікації

БФ «Карітас Самбірсько-Дрогобицької єпархії УГКЦ» прийняв на новорічно-різдвяний відпочинок 16 дітей віком від 4 до 16 років та 8 їх опікунів з с. Кримське Луганської області.

За словами директора «Карітасу» о. Ігоря Козанкевича, який, до речі, ініціював приїзд дітей з Луганщини, вони проживають в сім’ях у Дрогобичі, Трускавці, Нагуєвичах і в Самборі. Кожного дня, починаючи з 31 грудня, для дітей влаштовують цікаву програму. А розпочали із ознайомлення з Дрогобичем. Надовго запам’ятається гостям огляд панорами міста із висоти пташиного лету – вежі Ратуші, а також відвідини найстарішої дерев’яної церкви св. Юра, занесеної до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО.

«Неймовірно гарною була поїздка до Львова, – зауважив о. І. Козанкевич. – Разом із працівниками БФ «Карітас», а саме керівником центру «Разом Сильніші» Оленою Дудою та вихованцями нашого центру та групою осіб із лінії фронту змогли по-справжньому відчути різдвяний настрій, який вирує у старовинному місті. Діти з батьками змогли побачити старовинні львівські церкви, побувати у львівській копальні кави, подивитись на мерію міста, прогулятись Різдвяним ярмарком, послухати легенди старого Львова та помилуватись святковою атмосферою цього величного міста».

Святвечір і Різдво діти з Кримського святкуватимуть в родинах, які їх приймають. Після цього нові захоплюючі екскурсії в Карпати, відвідини курорту Трускавець та інших мальовничих місць.

Як зауважив о. Ігор Козанкевич, БФ «Карітас СДЄ» продовжує збирати кошти на потреби дітей та їх опікунів з села Кримське, котрі приїхали на Різдво до Дрогобича.

«Кожного дня діти мають дуже насичену програму, а це вимагає чималих коштів, – каже керівник благодійного фонду. – Ми дуже сподіваємось, що після нашої гостинності ці діти та їхні матері обов’язково змінять своє бачення та зуміють відчути нашу любов».

Маріанна Буяк, працівник «Карітасу» СДЄ УГКЦ

(Переглядів 89 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви