Хто краде ліс?

02.03.2021 | Filed under: Публікації

На гарячому при спробі вивезти незаконно вирубану деревину (бук та граб) з урочища Іваники поблизу Доброгостова Трускавецької МТГ спіймала державна лісова охорона Державного підприємства «Дрогобицьке лісове господарство» колишнього сільського голову села Доброгостів, довірену особу кандидата на посаду міського голови Трускавця Руслана Козира Миколу Лунишина, 1968 р.н. Ліс, котрий призначався для пилорами Козира на «Арко», цього разу туди не потрапив.

Лісівники повідомили поліцію, відкрито кримінальне провадження, яке занесено до ЄДРДР (Єдиного державного реєстру досудових розслідувань).

Самовільну рубку 24 (двадцяти чотирьох дерев) дерев породи бук та граб (одні з найтвердіших пород дерева, які високо цінуються при виготовленні меблів) в кварталі 30 та 31 державна лісова охорона ДП «Дрогобицький лісгосп» виявила тиждень тому – у вівторок, 23 лютого. В ході проведення заходів працівниками державної лісової охорони ДП «Дрогобицький лісгосп» на лісовій дорозі Доброгостівського лісництва було затримано вантажний автомобіль марки ГАЗ-66, в кузові якого виявлено лісопродукцію породи бук та граб, без відповідних документів на придбання та для перевезення вказаної лісопродукції. В кабіні даного автомобіля знаходились двоє чоловіків та знаряддя вчинення лісопорушення, а саме бензопилу марки «Хускварна». Один з чоловіків – згаданий вище Микола Лунишин з команди Козира.

Про вказане правопорушення було повідомлено чергову частину Дрогобицького РВП ГУ МВС України у Львівській області.

Внаслідок незаконної рубки дерев державі заподіяно збитки на суму 159 968,83 грн., чим спричинили тяжкі наслідки, кажуть в ДП «Дрогобицьке лісове господарство».

Як випливає з вищенаведеної інформації, найчастіше злодії крадуть з криком «Лови злодія!». Висохлі річища річок, катастрофічні повені, зміна клімату, посилення парникового ефекту – ці та інші неприємні речі стаються внаслідок неконтрольованої вирубки лісів. Найчастіше об’єктами критики екологів та простих тверезомислячих громадян є саме лісівники. Але, як бачимо, окрім планових рубок лісівниками проводяться і такі «позапланові» системні та руйнівні за своїми наслідками рубки як оця рубка для потреб пилорами «Команди Козира».

Про те, чим завершиться кримінальне провадження проти М. Лунишина за фактом незаконної вирубки лісу, повідомимо додатково.

Вл. інф., за матеріалами http://forest.drohobych.net/kradizhka-lisu/

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви