«Комунальний фронт» появився у Дрогобичі

08.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Схоже, комунальні проблеми так допекли жителям малих та великих українських міст, що вони вирішили об’єднатися в одну координуючу структуру, яку назвали «Комунальний фронт». «Люди більше не згодні миритися із такою якістю утримання житла – у бруді, холоді, руїнах. У той же час тямущі люди, що працюють у різноманітних галузях, точно знають, що і як треба змінювати у сфері ЖКГ, і хочуть застосувати свої знання на практиці. Саме тому ми й об’єдналися в політичну партію, яка не просто буде боротися за право громадян на якісні послуги за їхні гроші, але й детально, професійно розробити конкретні кроки щодо зміни ситуації на краще. Влада не може навести лад у комунальній сфері – «Комунальний фронт» зробить це за них» – розповідає лідер новоствореної сили Віталій Яковенко.

«Потреба суспільства негайних реформ очевидна. За даними дослідження Центру «Соціополіс» за жовтень 2009 року «Стан ЖКГ та перспективи його реформування очима громадян», в якому було опитано 2500 мешканців 50 міст України, 70,2% громадян не задоволені станом ЖКГ! Саме ЖКГ викликає найвище невдоволення населення. Воно об’єднує всю країну – і на заході, і на сході, люди звідусіль незадоволені якістю комунальних послуг. В жодній іншій галузі господарювання немає такого сильного реформаторського потенціалу: 43,5% вимагають негайних реформ і ще 34,8% вважають за необхідне проводити підготовлені реформи. Це, мабуть, єдина сфера в житті країни, яка одностайно оцінюється всім населенням, незалежно від території проживання, мовної приналежності, інтеграційних цілей громадян» зазначив п. Віталій в інтерв’ю одній із дрогобицьких газет.

«Комунальний фронт» у Дрогобичі представляє Кондзьолка Володимир Миронович. Вже почала працювати громадська приймальня «Комунального фронту», куди всі зацікавлені жителі міста можуть зателефонувати.

Адреса громадської приймальні «Комунального фронту»: м. Дрогобич, вул. Фабрична, 61, Центр енергозбереження та альтернативної енергетики, тел./факс: 41-08-94.

(Переглядів 28 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви