Корупційна новела на півмільярда з питаннями, або чому до тепер не відмінено хитру постанову уряду Пахла Азарова?

04.09.2014 | Filed under: Публікації

“Деякі питання збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив)”
Питання перше: чому імпортер повинен платити за безпечну утилізацію 96 копійок за літру, коли екологічні фірми з руками купують відпрацьовані масла по 3 гривні як мінімум?
Питання друге: виходячи з першого питання , коли на відпрацьовану оливу є шалений попит нічого не виливається на землю чи воду , чи не здається, що проблема забруднення довкілля відпрацьованим маслом є надуманою а основна мета – отримати як мінімум 500 000 000 (пятсот мільйонів) гривень в рік з імпортерів?
Питання третє: як будуть розподілятись отримані кошти через афільовані фірми між ВО Свобода, що курує мінекологією та УБЕЗом МВС України, що активно проводить на даний час за зверненнями депутатів від Свободи розслідування операцій фірм які не афільовані в мінекології?
Питання четверте: скільки ще корупційних схем в мінекології крім наведеної отримала в спадщину ВО Свобода і продовжує розробляти?
Питання п’яте: що це за контора при мінекології Укреко оїл яка тепер курує всі рухи по питанню збирання, видалення, знешкодження та утилізації відпрацьованих мастил (олив)?
Питання шосте: як називається розпил коштів і кошмарення бізнесу під час війни?
http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/1221-2012-%D0%BF

Андрій Пристай

(Переглядів 120 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви