Козир Руслан Ярославович

01.11.2010 | Filed under: Переможці

Козир Руслан Ярославович народився 23 листопада 1965 року в м.Трускавці. Освіта вища, спеціальність – інженер-будівельник.Живе й працює в місті Трускавці.

Батько –Козир Ярослав Михайлович. За фахом – будівельник. Все життя працював на будовах м.Трускавця, керував зведенням багатьох відомих об`єктів, серед яких: санаторії «Карпати», «Південний», міська лікарня, два дитячі садки, будинок прокуратури, кілька житлових багатоповерхівок. Лауреат Державної премії України з будівництва та архітектури.

Мама – Козир Дарія Йосипівна, кваліфікований кухар.У санаторії «Прикарпаття» пропрацювала 30 років, 12 із них – шеф-кухарем, керівником виробництва. Досвідчений фахівець з питань лікувально-дієтичного харчування. Її працю відзначено багатьма подяками і нагородами.

Сестра – Козир Леся Ярославівна. Працює вчителем англійської мови в трускавецькій СШ №3, живе в м.Трускавці.

Протягом навчання у школі (1973-1983 р.) активно займався спортом, цікавився історією та географією, захоплювався подорожами.

Після школи упродовж року працював муляром на будівництві нової міської лікарні. Цікавився організацією архітектурно-будівельних робіт.

1984 року вступив на інженерно-будівельний факультет Львівського політехнічного інституту.

З першого курсу був призваний до армії, служив у будівельних військах (1984-1986рр.). Вивчав принципи організації будівельних робіт на військових об’єктах. Здобув першу державну нагороду «За відмінну військову службу».

Після повернення до студій в інституті успішно навчався, паралельно отримав кваліфікацію водія, здобув перший активний досвід приватного бізнесу.

1988 року одружився. Дружина Оксана навчалася на факультеті іноземних мов Дрогобицького педінституту. Зараз працює вчителем французької мови.

Сім`я має двох синів: Андрій 1989р.н. – студент Київського Національного економічного університету, Юрій 1995 р.н. – учень 10-го класу.

1991 року Руслан закінчив інститут і отримав диплом за спеціальністю – інженер-будівельник.

Ще під час навчання – після 4-го курсу – почав працювати майстром у трускавецькому будівельно-монтажному управлінні. На цьому ж підприємстві трудився до 1996 року.

У 90-их роках розпочав свій власний бізнес. Разом з тим багато подорожував, активно освоював досвід підприємництва за кордоном.

1996 року заснував власну будівельну компанію, яка невдовзі переросла у багатопрофільне підприємство, що успішно працює до сьогодні у багатьох регіонах України, підтримує активні партнерські стосунки з корпораціями Німеччини, Польщі, Росії, Китаю, Швейцарії, та інших країн.

1998 року організував та очолив холдинг, який розвинувся в групу торгівельно-виробничих компаній. На сьогодні група компаній Козира є лідером на українському ринку будівельних матеріалів та послуг.

За вагомий внесок у впровадження високих стандартів якості у будівельній галузі компанії відзначені багатьма державними нагородами, грамотами і подяками Кабінету Міністрів України, державних і місцевих адміністрацій.

Протягом 1996-2009 рр. підприємства під керівництвом Козира брали участь у будівництвах багатьох об’єктів загальнодержавного значення,зокрема: Монетного двору Національного банку України, об’єктів міжнародного чорнобильського проекту, установ Міністерства фінансів України, підземного торгівельного комплексу на Майдані Незалежності, інших.

Руслан Козир є членом Ради Асоціації платників податків України, яку очолює Міністр юстиції України. Рада опікується регулюванням відносин між бізнесом і владою, вдосконаленням взаємодії між державними інституціями і суб’єктами господарювання всіх форм власності.

Зібрання світових лідерів в технології сухого будівництва на найбільшому в Європі заводі компанії «Кнауф» Руслан Козир представляв Україну як керівник групи торгівельно-виробничих компаній.

Душею сприйняв українську Незалежість. У період активізації демократичних процесів та народного руху за національне відродження виявляв активну громадянську позицію.

За свою активну діяльність нагороджений Подякою Президента України (2005 р.), Грамотою Львівської облдержадміністрації (2007 р.) Подякою міністерства фінансів України (2007 р.), орденом Почесного Хреста та сертифікатом «Керівник року 2010».

2009 року заснував та очолив громадську організацію «Рада міста», основним завданням якої (за статусом) є захист і задоволення соціальних, економічних творчих, національно-культурних інтересів та свобод громадян.

За активну громадську діяльність та особистий внесок у забезпечення захисту прав і свобод громадян, за багаторічну сумлінну працю Руслан Козир нагороджений Почесною грамотою Кабінету міністрів України (2008 р.).

Як член трускавецького товариства мисливців «Міський ліс» долучається до природо-охоронних заходів, активно відтворює у Карпатах популяцію благородного оленя, працює над професійною і цивілізованою організацією мисливських господарств. Відомі неодноразові заяви і звернення Козира до найвищих державних інстанцій, зокрема лист до Президента України, у якому піднімалися питання стану мисливських господарств та браконьєрства.

(Переглядів 1 223 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви