КП «Наше місто» . Балицький вивішує боржників на стінах.

17.05.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В понеділок, 17 травня, на дошках оголошень біля вхідних дверей під’їздів багатоповерхівок Трускавця появилася інформація про боржників КП «Наше місто». Таким чином, комунальне підприємство показало, що за боржникві візьмуться всерйоз, можливо навіть співпрацюючи із правоохоронними органами. Виходити зі складної ситуації потрібно, тим більше що за спожитий газ потрібно розрахуватися до 1 червня, про це йшлося на селекторній нараді з міністром ЖКГ Поповим, повідомив на понеділковій нараді заступник міського голови Віктор Марченко.

А тим часом минулого тижня в. о. генерального директора КП «Наше місто» Олексій Балицький мав кілька зустрічей зі споживачами послуг, зокрема по вулиці Сагайдачного. Окрім питання заборгованості, обговорювали і необхідність створення в нашому місті ОСББ,

Власна інформація

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви