Крадуть трансформатори та люки

14.02.2011 | Filed under: Новини

Як повідомив на понеділковій нараді 14 лютого в. о. генерального директора КП “Наше місто” Теодозій Копко, минулого тижня невідомі особи викрали трансформатор ліфта із будинку 88 на вулиці Стебницькій. А взагалі за минулий тиждень по ліфтах було 53 виклики в диспетчерську службу КП “Наше місто”, а по проривах у трубах та батареях – 38. Теодозій Копко висловив невдоволення роботою свого заступника Тараса Гентоша, сказавши: “Я незадоволений цією людиною. Він все буде з політикою пов’язувати”.

Крадуть злодії і чавунні люки, особливо біля лікарні. Оскільки пункт прийому металобрухту не приймає цілі люки, то злодюги їх спочатку розбивають дощенту, а тоді вже здають і мають за це свіжу копійку на 100 грам. Для збереження майна колишньої дитячої лікарні Руслан Козир розпорядився ввести ще 4 штатні одиниці сторожів, які пильнуватимуть споруду, яку свого часу не дали в заставу для взяття кредиту для КП “Наше місто”. А по КП “Наше місто” та ситуації, яка склалася в ньому, мер міста сказав так: “Вони 9 років у боргах і кажуть, що їм класно!” та додав, що там 9 бухгалтерів працюють без спеціалізованої програми.

Власна інформація

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви