Крадуть трансформатори та люки

14.02.2011 | Filed under: Новини

Як повідомив на понеділковій нараді 14 лютого в. о. генерального директора КП “Наше місто” Теодозій Копко, минулого тижня невідомі особи викрали трансформатор ліфта із будинку 88 на вулиці Стебницькій. А взагалі за минулий тиждень по ліфтах було 53 виклики в диспетчерську службу КП “Наше місто”, а по проривах у трубах та батареях – 38. Теодозій Копко висловив невдоволення роботою свого заступника Тараса Гентоша, сказавши: “Я незадоволений цією людиною. Він все буде з політикою пов’язувати”.

Крадуть злодії і чавунні люки, особливо біля лікарні. Оскільки пункт прийому металобрухту не приймає цілі люки, то злодюги їх спочатку розбивають дощенту, а тоді вже здають і мають за це свіжу копійку на 100 грам. Для збереження майна колишньої дитячої лікарні Руслан Козир розпорядився ввести ще 4 штатні одиниці сторожів, які пильнуватимуть споруду, яку свого часу не дали в заставу для взяття кредиту для КП “Наше місто”. А по КП “Наше місто” та ситуації, яка склалася в ньому, мер міста сказав так: “Вони 9 років у боргах і кажуть, що їм класно!” та додав, що там 9 бухгалтерів працюють без спеціалізованої програми.

Власна інформація

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви