Краєзнавчий екскурс «Легенди рідного краю»

20.06.2019 | Filed under: Новини

Багаті традиції має барвиста, розмаїта народно-поетична творчість нашого краю. В пісенному й казковому фольклорі, в історичних переказах, легендах, в обрядах і повір’ях розкривається і втілюється душа народу. Кожен народ має свої легенди. Легенди виховують почуття патріотизму, любов до рідної Батьківщини, повагу до традицій свого народу.

З метою виховання у молоді дбайливого ставлення до культурної спадщини свого народу 19 червня у центральній міській бібліотеці м. Трускавця відбувся краєзнавчий екскурс «Легенди рідного краю». Провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Олександра Пфайфер ознайомила присутніх з легендами краю. Дітям з пришкільного табору СШ №1 припали до душі легенди про наше чарівне місто з глибокою історією, овіяною міфами та легендами. Особливо їм сподобалися легенди, пов’язані з іменами мінеральних джерел Нафтусі та Юзі. По даній тематиці була оформлена книжкова виставка та продемонстровані відеоролики.

Легенди і перекази не тільки допомагають нам краще пізнати минуле, але закликають пам’ятати про нього і передавати з покоління в покоління.

Підготувала Олександра Пфайфер, провідний бібліотекар обслуговування юнацтва Трускавецької ЦБС

(Переглядів 15 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • У Трускавці покажуть балет “Собор Паризької Богоматері”
  20.09.2019 | 18:15

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Для культурних людей (0)У Трускавці пройде прем`єра балету “Спартак” (0)Запрошує музей історії Трускавця (5)

 • В Бориславі пройде День подяки (афіша)
  12.09.2019 | 17:42

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Борислав запрошує на святкування Дня міста (афіша) (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два майстер-класи (0)Оренда двокімнатної квартири у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви