«ЛайфІнфо» відзначив День народження

14.05.2014 | Filed under: Новини

У ці травневі дні рік тому в інформаційному просторі Дрогобиччини появився новий проект – Інтернет-ресурс «ЛайфІнфо» (http://lifeinfo.com.ua). Його створили дрогобицька журналістка Вікторія Лишик. 8 травня під час відеопрезентації у приміщенні ансамблю «Верховина» вона коротко розповіла про здобутки і перспективи свого електронного ЗМІ.

Хоча сайт створений нещодавно, а для його популяризації потрібен час, його матеріали користуються попитом серед відвідувачів. Попри те, що Вікторія багато часу приділяє вихованню донечки, авторка намагається бувати на різних заходах і якомога оперативніше висвітлювати новини нашого краю. Розповідаючи про свій шлях у журналістиці, вона подякувала колегам, які допомагали їй набиратися досвіду у газетах «Вільне Слово», «Галицька Зоря», «Львівська газета», виданні «Закон і обов’язок», агенції «Укрінформ», на сайті «ДрогобичІнфо», а також недоброзичливцям, котрі часом безпідставно, але гостро критикують її публікації. Також Вікторія Лишик згадала добрим словом Тараса Метика, котрий, працюючи свого часу головним редактором «Вільного Слова», навчав її журналістської праці – на початках так правив матеріали, що вони нагадували червоні від виправлень учителя шкільні диктанти.

Завершилася презентація спілкуванням за горнятком кави у колі друзів.

Газета «Галицька Зоря»

(Переглядів 44 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви