Лев Грицак визнаний автором року в номінації «Повернення до героїчного минулого»

20.12.2018 | Filed under: Новини

Традиційно наприкінці року Дрогобицьке регіональне радіо «Франкова земля» підводить підсумки «Людина року», визначаючи ті постаті, котрі вносять свою вагому лепту в обличчя Франкового краю, творять історію Дрогобиччини, працюють на державотворчій і суспільно-громадській ниві.

Генеральний директор Трускавецького готельно-курортного комплексу «Карпати», двічі міський голова Трускавця (2002-2010) Лев Грицак не вперше стає номінантом та лауреатом нагород «Франкової землі». Цьогоріч він здобув перемогу як автор року в номінації «Повернення до героїчного минулого». Цикл радіопередач «Село Андрія Мельника Воля Якубова» наближує радіослухачам героїчні сторінки української визвольної боротьби середини ХХ століття, розкриває величну постать нашого земляка – уродженця села Воля Якубова на Дрогобиччині, Провідника Організації Українських Націоналістів Андрія Мельника.

Як зазначив Лев Грицак, в наступному 2019 році він і надалі популяризуватиме край Андрія Мельника та історичну спадщину краю, вже є конкретні задуми як це краще зробити. Зокрема, планується проведення екскурсій до Волі Якубової, завершення спорудження кімнати-музею Андрія Мельника, реконструкція історичної спадщини України козацької доби, спорудження сторожової вежі та інше.

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви