Лев Грицак визнаний автором року в номінації «Повернення до героїчного минулого»

20.12.2018 | Filed under: Новини

Традиційно наприкінці року Дрогобицьке регіональне радіо «Франкова земля» підводить підсумки «Людина року», визначаючи ті постаті, котрі вносять свою вагому лепту в обличчя Франкового краю, творять історію Дрогобиччини, працюють на державотворчій і суспільно-громадській ниві.

Генеральний директор Трускавецького готельно-курортного комплексу «Карпати», двічі міський голова Трускавця (2002-2010) Лев Грицак не вперше стає номінантом та лауреатом нагород «Франкової землі». Цьогоріч він здобув перемогу як автор року в номінації «Повернення до героїчного минулого». Цикл радіопередач «Село Андрія Мельника Воля Якубова» наближує радіослухачам героїчні сторінки української визвольної боротьби середини ХХ століття, розкриває величну постать нашого земляка – уродженця села Воля Якубова на Дрогобиччині, Провідника Організації Українських Націоналістів Андрія Мельника.

Як зазначив Лев Грицак, в наступному 2019 році він і надалі популяризуватиме край Андрія Мельника та історичну спадщину краю, вже є конкретні задуми як це краще зробити. Зокрема, планується проведення екскурсій до Волі Якубової, завершення спорудження кімнати-музею Андрія Мельника, реконструкція історичної спадщини України козацької доби, спорудження сторожової вежі та інше.

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви