Лідера гурту «НеМо» Анатолія Іванюка поховають у Трускавці

09.03.2016 | Filed under: Новини

У неділю, 6 березня, не стало українського музиканта і доброї людини Анатолія Іванюка. Після важкої хвороби він відійшов у Вічність, щоб там співати на прославу Бога.

Анатолій Іванюк встиг зробити багато – створив гурти “Дзвін” і “НеМо”, був хрещеним батьком групи “Мері”, написав і спродюсував сотні пісень, також він звукорежисер багатьох українських фільмів, допоміг багатьом молодим виконавцям – часто просто щиро, по-батьківськи, а не за гроші. За час війни Анатолій Іванюк дав десятки концертів на передовій, відвіз тонни гуманітарної допомоги на Схід, зібрав на своїх виступах тисячі гривень для поранених бійців і членів сімей загиблих. Нагороджений бойовою нагородою Міністерства оборони України “За оборону Маріуполя”.

Прощання з Анатолієм Іванюком відбувається у Києві, в греко-католицькій церкві св. Миколая (на Аскольдовій Могилі) до ранку 10 березня, після чого домовина з тілом вирушить до рідного Трускавця, де музикант буде похований. Поховають Анатолія Іванюка на старому цвинтарі біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці, орієнтовний час похорону – 12.00.

Вічна йому пам’ять…

(Переглядів 513 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

  • None found

Оголошення ТВ

Архіви