Ліфти не працюють

30.03.2012 | Filed under: Новини

Як повідомив у своєму депутатському запиті депутат Трускавецької міської ради Василь Белз, не працюють ліфти в окремих під’їздів будинків 1, 16 та 18 на Стуса, 9 на Данилишиних, а також у кількох будинках на вулиці Стебницькій. Причина – крадіжка обладнання. Депутат звернувся до КП «Трускавецьжитло» з вимогою полагодити ліфти, адже їхня поломка спричиняє багато незручностей, особливо для вагітних, жінок з дітьми, пенсіонерів, інвалідів. Також прозвучали слова побажання посилення роботи правоохоронних органів з метою виявлення зловмисників, котрі здійснили крадіжку електромагнітних гальм кабін ліфтів.

Також депутат зачитав звернення від мешканців будинків 14 та 16 на вулиці Стуса, в якому жителі Трускавця засудили підвищення тарифів з обслуговування будинків та прибудинкових територій і заявили, що взагалі не будуть платити за надані послуги. За словами депутата, це звернення підписало понад 50 мешканців двох вищезазначених будинків.

(Переглядів 31 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви