Літературний конкурс української поезії «Pro Patria!»

16.04.2014 | Filed under: Новини, Оголошення ТВ

Ми 23 роки вкладали ресурси в матеріальний розвиток держави, забуваючи при цьому про її духовний поступ. Але все одно ми здивували весь світ своїм патріотизмом, силою духу і любов’ю до України.  На базі сайту «Дрогобич Інфо» 15 квітня стартував літературний конкурс української поезії «Pro Patria!», що з латинської мови перекладається «За Батьківщину!». Вже третій рік редакція сайту проводить на своїх сторінках такий захід, метою якого є ідеологічна пропаганда, зокрема патріотичне виховання молоді, прищеплення любові до України, утвердження її як великої, суверенної і цілісної країни.

Наразі оголошено три призові місця, за які переможці отримають премії та дипломи. Редакція сайту звертається до краян з пропозицією підтримати фінансовою допомогою талановиту і активну молодь у започаткованій акції.

Фінал конкурсу – 24 серпня, в День Незалежності України. Ознайомитися з умовами конкурсу і творами учасників літературного конкурсу можна на його постійній сторінці http://droginfo.com.ua/content/view/5715/

Юрій Федчак

(Переглядів 1 584 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви