Літературний конкурс української поезії «Pro Patria!»

16.04.2014 | Filed under: Новини, Оголошення ТВ

Ми 23 роки вкладали ресурси в матеріальний розвиток держави, забуваючи при цьому про її духовний поступ. Але все одно ми здивували весь світ своїм патріотизмом, силою духу і любов’ю до України.  На базі сайту «Дрогобич Інфо» 15 квітня стартував літературний конкурс української поезії «Pro Patria!», що з латинської мови перекладається «За Батьківщину!». Вже третій рік редакція сайту проводить на своїх сторінках такий захід, метою якого є ідеологічна пропаганда, зокрема патріотичне виховання молоді, прищеплення любові до України, утвердження її як великої, суверенної і цілісної країни.

Наразі оголошено три призові місця, за які переможці отримають премії та дипломи. Редакція сайту звертається до краян з пропозицією підтримати фінансовою допомогою талановиту і активну молодь у започаткованій акції.

Фінал конкурсу – 24 серпня, в День Незалежності України. Ознайомитися з умовами конкурсу і творами учасників літературного конкурсу можна на його постійній сторінці http://droginfo.com.ua/content/view/5715/

Юрій Федчак

(Переглядів 1 584 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви