Львівська “Батьківщина” збирає листи до Надії Савченко

10.10.2014 | Filed under: Акценти

Львівська “Батьківщина” розпочала збір листів до героїчної української льотчиці Надії Савченко. Мета цієї акції не лише підтримати Надію, але й отримати від неї відповіді на актуальні запитання.

Керівник найбільшої у Львові Шевченківської районної організації партії “Батьківщина” Володимир Оверко коментує: “Ми не лише збираємо листи для Надії, ми ще маємо намір отримати зворотну відповідь. Нам вдалося сконтактуватися з нею через її адвокатів та отримати згоду на це. Ми виберемо найактуальніші запитання львів’ян до нашої героїні і передамо через адвокатів. Так само сподіваємося отримати зворотній лист. Відповіді галичанам поширимо у Львові та області”.

Львів’яни з радістю пишуть листи Надії, передають їй листівочки та іконки, висловлюють підтримку та захолення нашою героїнею. Найбільше цікавить галичан чи потрібно утримувати Донбас у складі України, чи треба продовжувати війну на Сході і як перемогти Путіна. Львівська “Батьківщина” докладе максимум зусиль, аби отримати відповіді на ці запитання і передати їх галичанам.

Прес-служба Львівського обласного виборчого штабу ВО «Батьківщина»

(Переглядів 103 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви