У сьогоднішній час індивідуальні поштові скриньки зазвичай висять у під’їздах порожніми – світ користується Інтернетом – швидко й зручно. То ж, коли у скриньці з’являється якась кореспонденція, окрім квитанцій про оплату за комунальні послуги, – чекай якоїсь події або несподіванки.
Нещодавно трускавчан “просвітили” своїми самвидавами-листівками декілька місцевих депутатів, котрі однобоко виклали свою думку з приводу ситуації з міською господаркою, газом, теплом тощо. Іншу думку, уже під своїм кутом зору виклали якісь таємничі “трускавчани”, звинувативши уже самих депутатів у нехтуванні проблемами міста й роблячи їм закиди в усіх бідах. Поява таких міні-“ЗМІ” у скриньках трускавчан свідчить про одне: наближаються вибори, і позаяк автори “послань” не годні викласти якихось аргументів з приводу тієї чи іншої наведеної проблеми, подають їх найпростіше – запитаннями: “чому так?” і “чому не так?”
Кореспондента газети “Франкова криниця Підгір’я” зацікавили два із декількох пунктів цих передвиборчих писульок, за роз’ясненнями щодо них автор цих рядків звернувся до самого об’єкта “обстрілу” – влади, її представника, начальника управління житлово-комунального господарства і будівництва Василя Стечкевича.
– Отже, пане Василю, цитую те, що мене цікавить: “Хто відповість за те, що щойно відремонтована котельня, на яку було витрачено 3,5 мільйона гривень, знову потребує ремонту?”
– Скажу вам таке: котельня відремонтована не щойно, як вказують у своїх “посланнях” їх автори, вона працює впродовж трьох років і вже настав час, так би мовити, її підлагодити. Йдеться про невеликий поточний ремонт, а не про затратну реконструкцію, як це хочуть висвітлити у своїх “писаннях”, я так розумію, опозиціонери до влади. Потреба у ньому виникла внаслідок жорстких режимів роботи водонагрівачів, зараз йде напрацювання каскадного їх включення. Крім того, варто сказати, що якість теплопостачання залежать не лише від роботи котельні, але й від стану теплотраси, а вона за часом своєї експлуатації також потребує реконструкції. Насамперед, це магістраль на вулиці Бориславській…
– Ще одне запитання, що мене зацікавило у “посланні”, скажемо так, кандидатів на участь у виборах. Вони запитують: “Чому міський голова не виконав рішення міської ради і не здійснив реформування міського господарства?”
– Якого реформування хочуть автори запитання, я не можу знати, але у рамках обговорюваних реформ зараз багато що робиться, багато уже зроблено. Комплексне реформування, це реформування усіх підрозділів міського господарства з тим, щоб мешканцям Трускавця створити належні умови для їх побуту, розрахунків за надані послуги. Найперший шлях до здійснення реформ міського господарства – створення товариств багатоповерхових будинків. Їх створення не може бути справою одного дня чи навіть найближчого часу. На сьогоднішній час таких об’єднань у Трускавці є понад п’ятнадцять, мешканці до такого підходу ставляться цілком нормально. Однак не всі трускавчани є в цьому однодумцями, не усі будинки за параметрами матимуть від цього відразу вигоду. Для прикладу, будинок за адресою: вулиця Стуса, 1. На сьогоднішній час мешканці цього будинку не схильні переходити від звичної для них форми обслуговування – “жеківської”. Словом, реформування міського господарства не можна здійснити розпорядженням міського голови, це комплекс робіт та заходів, у яких залучені не лише комунальники, але й самі мешканці Трускавця.
Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»
ТОП коментованих за тиждень