Міська лікарня Трускавця – акумулятор здоров’я

19.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Серед міських служб Трускавця, які є найвагомішими у житті міста-курорту, є міська лікарня. Вона є лікувальною базою для жителів міста.

Медичну допомогу в лікарні надають кваліфіковані лікарі, серед них два кандидати медичних наук, два магістри державного управління, понад 200 осіб середнього медичного персоналу та 150 – молодшого медперсоналу.

Найважливішою ланкою роботи медичної служби в Трускавці є амбулаторно-поліклінічна служба. Велике значення надається диспансерному нагляду за хворими та профілактичній роботі. Стаціонар лікарні розрахований на 210 ліжок – 30 терапевтичних, 25 кардіологічних, 30 неврологічних, 20 гастроентерологічних, 35 хірургічних, 10 травматологічних, 45 урологічних, 10 педіатричних та 5 гінекологічних.

Кореспондент газети “Франкова криниця Підгір’я” зустрівся з головним лікарем Трускавецької міської лікарні Йосипом Михайловичем Свіжинським. Запитання до керівника звучало так: “Які здобутки та досягнення лікарні можете оприлюднити для трускавчан?” Воно було пов’язане з тим, що будь-який керівник є підзвітний громаді, а отже, рано чи пізно, настає пора перед нею звітуватися. Зараз той час настав: час виборів, хоче хтось того чи не хоче, певні зміни у керівних органах будуть.

Для трускавчан через нашу газету Йосип Свіжинський із задоволенням погодився оприлюднити інформацію про те, що зроблено останнім часом у міській лікарні та надав редакції добірку світлин. Отже, керівництво лікарні може похвалитися наступним: проведена заміна віконних рам на енергозберігаючі у всіх приміщеннях лікарні; замінено зовнішні та внутрішні двері на металопластикові; замінено на сучасний ліфт в хірургічному корпусі; проведено ремонтні роботи в палатах та санвузлах хірургічного, терапевтичного, урологічного та педіатричного відділення; придбано апарат для ендовенозної лазерної коагуляції німецької фірми – придбано 3 автомобілі швидкої допомоги; придбано сучасний апарат ультразвукової діагностики; придбано сучасний рентгенівський комплекс для мамографічних обстежень; проведено ремонт водопровідної каналізаційної системи; проведено поточний ремонт внутрішніх мереж теплопостачання; проведено ремонт даху харчоблоку; проведено заміну обладнання автоматизованої пожежної сигналізації; в приймальному відділення проведено реконструкцію санвузла для забезпечення доступності неповносправних; проведено заміну зовнішніх мереж водопостачання; проведено ремонт покрівлі терапевтичного корпусу; придбано стоматологічні установки; придбано 3-х канальний електрокардіограф; придбано 3 комп’ютери; придбано м’який інвентар (матраци, ковдри); отримано апарат ШВЛ; придбано генератор автономного електроживлення; для потреб харчоблоку придбано котел для приготування та 2 холодильні шафи; придбано 7 холодильників; придбано бактерицидні лампи, рециркулятори повітря; забезпечено якісне харчування лікарні; створено відділення загальної практики-сімейної медицини у складі якого функціонує 8 дільниць; відкрито соціальну аптеку для малозабезпечених.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 102 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви