Міська лікарня Трускавця – акумулятор здоров’я

19.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Серед міських служб Трускавця, які є найвагомішими у житті міста-курорту, є міська лікарня. Вона є лікувальною базою для жителів міста.

Медичну допомогу в лікарні надають кваліфіковані лікарі, серед них два кандидати медичних наук, два магістри державного управління, понад 200 осіб середнього медичного персоналу та 150 – молодшого медперсоналу.

Найважливішою ланкою роботи медичної служби в Трускавці є амбулаторно-поліклінічна служба. Велике значення надається диспансерному нагляду за хворими та профілактичній роботі. Стаціонар лікарні розрахований на 210 ліжок – 30 терапевтичних, 25 кардіологічних, 30 неврологічних, 20 гастроентерологічних, 35 хірургічних, 10 травматологічних, 45 урологічних, 10 педіатричних та 5 гінекологічних.

Кореспондент газети “Франкова криниця Підгір’я” зустрівся з головним лікарем Трускавецької міської лікарні Йосипом Михайловичем Свіжинським. Запитання до керівника звучало так: “Які здобутки та досягнення лікарні можете оприлюднити для трускавчан?” Воно було пов’язане з тим, що будь-який керівник є підзвітний громаді, а отже, рано чи пізно, настає пора перед нею звітуватися. Зараз той час настав: час виборів, хоче хтось того чи не хоче, певні зміни у керівних органах будуть.

Для трускавчан через нашу газету Йосип Свіжинський із задоволенням погодився оприлюднити інформацію про те, що зроблено останнім часом у міській лікарні та надав редакції добірку світлин. Отже, керівництво лікарні може похвалитися наступним: проведена заміна віконних рам на енергозберігаючі у всіх приміщеннях лікарні; замінено зовнішні та внутрішні двері на металопластикові; замінено на сучасний ліфт в хірургічному корпусі; проведено ремонтні роботи в палатах та санвузлах хірургічного, терапевтичного, урологічного та педіатричного відділення; придбано апарат для ендовенозної лазерної коагуляції німецької фірми – придбано 3 автомобілі швидкої допомоги; придбано сучасний апарат ультразвукової діагностики; придбано сучасний рентгенівський комплекс для мамографічних обстежень; проведено ремонт водопровідної каналізаційної системи; проведено поточний ремонт внутрішніх мереж теплопостачання; проведено ремонт даху харчоблоку; проведено заміну обладнання автоматизованої пожежної сигналізації; в приймальному відділення проведено реконструкцію санвузла для забезпечення доступності неповносправних; проведено заміну зовнішніх мереж водопостачання; проведено ремонт покрівлі терапевтичного корпусу; придбано стоматологічні установки; придбано 3-х канальний електрокардіограф; придбано 3 комп’ютери; придбано м’який інвентар (матраци, ковдри); отримано апарат ШВЛ; придбано генератор автономного електроживлення; для потреб харчоблоку придбано котел для приготування та 2 холодильні шафи; придбано 7 холодильників; придбано бактерицидні лампи, рециркулятори повітря; забезпечено якісне харчування лікарні; створено відділення загальної практики-сімейної медицини у складі якого функціонує 8 дільниць; відкрито соціальну аптеку для малозабезпечених.

Василь Кирилич, газета «Франкова криниця Підгір’я»

(Переглядів 102 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви