Що відбулося і що відбувається?

26.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

П’ятниця, 22 жовтня. Відбулися зустрічі кандидатів на посаду міського голови з мешканцями по мікрорайонах (Юрків на вулиці Стуса, парні номери, Грицак з мешканцями будинків 1 і 1а на Сагайдачного, Козир біля будинку 1 по Стуса).

Субота, 23 жовтня. Євген Юник зустрічається з мешканцями біля Стебницької, 72, Лев Грицак – з мешканцями кількох будинків на Данилишиних (неподалік міської лікарні). Руслан Козир презентує свою передвиборчу програму у «Златі».

Неділя, 24 жовтня. Лев Грицак взяв участь у відкритті погруддя митрополиту Андрею Шептицькому, виготовленому та встановленому за його кошти та кошти його сім’ї. В ПК Шевченка відбулася зустріч з лідером партії УДАР Віталієм Кличком за участі керівника трускавецького осередку Анатолія Стародуба. В «Міленіумі» Крамар зняв свою кандидатуру з виборів, він вже не претендує на посаду міського голови.

Понеділок, 25 жовтня. Останній день зняття кандидатур із виборів. Є дані, що тільки 7 кандидатів боротимуться до кінця, решта, в тому числі гречкосії, не бійці, здалися, побоялися показати свій «рейтинг» та свою підтримку зі сторони громади, адже вона – мінімальна. Почала діяти заборона оприлюднювати соціологічні опитування, так що прохання дотримуватися чинного законодавства України.

Власна інформація

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви