Ці вибори запам’ятаються місту

26.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

П’ятниця, 22 жовтня. Відбулися зустрічі кандидатів на посаду міського голови з мешканцями по мікрорайонах (Юрків на вулиці Стуса, парні номери, Грицак з мешканцями будинків 1 і 1а на Сагайдачного, Козир біля будинку 1 по Стуса).

Субота, 23 жовтня. Євген Юник зустрічається з мешканцями біля Стебницької, 72, Лев Грицак – з мешканцями кількох будинків на Данилишиних (неподалік міської лікарні). Руслан Козир презентує свою передвиборчу програму у «Златі».

Неділя, 24 жовтня. Лев Грицак взяв участь у відкритті погруддя митрополиту Андрею Шептицькому, виготовленому та встановленому за його кошти та кошти його сім’ї. В ПК Шевченка відбулася зустріч з лідером партії УДАР Віталієм Кличком за участі керівника трускавецького осередку Анатолія Стародуба. В «Міленіумі» Крамар зняв свою кандидатуру з виборів, він вже не претендує на посаду міського голови.

Понеділок, 25 жовтня. Останній день зняття кандидатур із виборів. Є дані, що тільки 7 кандидатів боротимуться до кінця, решта, в тому числі гречкосії, не бійці, здалися, побоялися показати свій «рейтинг» та свою підтримку зі сторони громади, адже вона – мінімальна. Почала діяти заборона оприлюднювати соціологічні опитування, так що прохання дотримуватися чинного законодавства України.

Власна інформація

(Переглядів 10 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви