Замість сесії – депутатські збори

03.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

2 вересня повинна була відбутися сесія Трускавецької міської ради. Проте через брак кворуму (максимум присутніх – 23 присутні замість потрібних 24) відбулися тільки депутатські збори. На них були присутні дуже багато мешканців Трускавця. Окрім головного питання відносно лімітів газу для вчасного початку опалювального сезону та кредиту для вирішення оплати боргу за газ депутати обговорили і легітимність чи нелегітимність позбавлення 7 депутатів від БЮТ їхніх повноважень, з цього приводу висловилися член міської ТВК Леонід Федевич, мер міста Лев Грицак, депутати Руслан Крамар, Петро Іванишин, Йосип Свіжинський та деякі інші.

Секретар Трускавецької міської ради зачитала, хто ж відсутній і хто з депутатів скільки пропустив засідань сесії, що дуже обурило депутат Петра Шумина, який двічі був на операції і один раз на санаторно-курортному лікуванні і через такий стан здоров’я може й не балотуватися в депутати на місцевих виборах. Отже, найбільше прогульників виявилося в фракції «Наша Україна» (для прикладу, депутат Бац пропустив 14 сесійних засідань з 20 в період з 1 січня 2010 року до 2 серпня 2010 року, депутат Михальцевич – 7, депутат Нич – 5, депутат Шиманська-Карп’юк – 10), хоча є такі, які забили на відвідування сесій, і в БЮТ (Крамар – 8, Проць – 11, Беднарчук – 13), в «Свободі» (Сарахман – 12), в «Третій силі» (Чебаненко – 17).

Кількагодинні перепалки між прихильниками вирішення проблеми та прихильниками її обговорення переривалися і розумними пропозиціями, одну з них (заклик до діалогу та переведення проблеми з площини політичної в економічну, господарську) висловив депутат Олег Ковальчин. Він закликав всіх присутніх не переходити межу людських відносин, порядності та не перетворювати сесії на всесвітній Вавилон. Після того як депутатам вже забракло слів, виступило і ряд мешканців – Анна Бєляєва, голова ОСББ по Стебницькій, 62, Надія Заблоцька та Софія Фещак від Асоціації інвалідів, Олександр Кузнєцов від ГО «Майбутня нація», Євген Бродзінський, голова ГО «Опора» в Трускавці, Мирослав Бурик від Об’єднання громадсько-політичних організацій Трускавця. Вони закликали депутатів взятися за розум та вирішити питання теплопостачання. Олег Шоломіцький, Андрій Івченко та Леся Дідик виступили з критикою позицій міського голови, ще одна з виступаючих заторкнула проблеми будинків по Скоропадського.

Наступне сесійне засідання відбудеться у вівторок, 7 вересня. Очікується, що міський голова проведе консультації перед його початком зі всіма без винятку депутатами міської ради щодо переходу питання з політичної площини в суто економічну.

Власна інформація

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви