Звернення Трускавецької міської організації Партії регіонів

03.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні депутати Трускавецької міської ради!

На сьогодні головною проблемою, яка постала перед Трускавцем, є питання закупівлі газу для наступного опалювального сезону.

Проблема набуття не економічного чи фінансового, а політичного, передвиборчого характеру.

Завдання всіх політичних партій, громадських організацій зробити все щоб вчасно розпочався опалювальний сезон, щоб Трускавець був із газом, щоб було тепло у наших помешканнях, в школах, дитячих садочках, лікарнях.

Урядом і Президентом України багато зроблено щоб прості люди не відчували підвищення ціни на газ для теплопостачання – понижено поріг надання субсидій з 15% до 10%, спрощено процедуру їх оформлення малозабезпеченими. Але все це буде марно, якщо Трускавецька міська рада не допоможе КП «Наше місто» розрахуватись за газ та отримати ліміти на наступний опалювальний сезон.

Ми закликаємо депутатів всіх фракцій, лідерів політичних партій, громадських організацій вивести питання життєзабезпечення міста теплом за межі політичного поля, виключити його з передвиборчої боротьби, об’єднати зусилля на користь нашого рідного міста, проголосувати за вирішення питання погашення боргів за газ.

2 вересня 2010 року

Голова ТМО Партії Регіонів    / підпис, печатка/    Святослав Павлечко

(Переглядів 26 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви