Звернення Трускавецької міської організації Партії регіонів

03.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні депутати Трускавецької міської ради!

На сьогодні головною проблемою, яка постала перед Трускавцем, є питання закупівлі газу для наступного опалювального сезону.

Проблема набуття не економічного чи фінансового, а політичного, передвиборчого характеру.

Завдання всіх політичних партій, громадських організацій зробити все щоб вчасно розпочався опалювальний сезон, щоб Трускавець був із газом, щоб було тепло у наших помешканнях, в школах, дитячих садочках, лікарнях.

Урядом і Президентом України багато зроблено щоб прості люди не відчували підвищення ціни на газ для теплопостачання – понижено поріг надання субсидій з 15% до 10%, спрощено процедуру їх оформлення малозабезпеченими. Але все це буде марно, якщо Трускавецька міська рада не допоможе КП «Наше місто» розрахуватись за газ та отримати ліміти на наступний опалювальний сезон.

Ми закликаємо депутатів всіх фракцій, лідерів політичних партій, громадських організацій вивести питання життєзабезпечення міста теплом за межі політичного поля, виключити його з передвиборчої боротьби, об’єднати зусилля на користь нашого рідного міста, проголосувати за вирішення питання погашення боргів за газ.

2 вересня 2010 року

Голова ТМО Партії Регіонів    / підпис, печатка/    Святослав Павлечко

(Переглядів 26 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви