Сесія № 33

07.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

О 11.40 у вівторок, 7 вересня, було урочисто відкрито 33 позачергову сесію міської ради, яка може тривати, за словами секретаря ТМР Наталії Пономаренко, і до Нового Року. Причина такої заяви – депутати в порядок денний понапихали все, що могли, причому без проходження питань у відповідних комісіях, без жодних погоджень, без проектів рішень. Першочергово розглянуть питання взяття кредиту для КП «Наше місто» та спорудження пам’ятнику Степану Бандері, біля 8 – 9 питань порядку денного стосуються виконання депутатських запитів Іванишина, Процишина, Лаврінка, Юника та інших депутатів. Лев Грицак на основі листа від ГО «Рада Старійшин» вніс пропозицію внести на сесію питання про надання Почесних громадян міста Біласу та Данилишину, які здійснили атестат на поляків у 30-х рр. ХХ ст., Ігор Пілько доповнив цей список ще й Макомацьким. Розглянуть питання по водопостачанні та ситуації в КП «Наше місто», по бродячих собаках, для яких збудують «соціальне житло» та по виконанні бюджету, теж по бюджету розвитку, проаналізують, наскільки тісно влада співпрацює з опозиційними ЗМІ Трускавця, пройдуться по земельних питаннях, а окремо і по земельних на вулиці Городище, де через статус першої санітарної зони приватизувати землю не можна, як і по Франка. А ще за пропозицією Пілька розглянуть, хто ж скільки за останні 10 років вніс коштів на розвиток інфраструктури міста і це ще не кінець.

У вівторок 33 сесія тривала майже до 13.00, встигли розглянути питання про перекидку коштів (зміни у видатках по соціально-культурних об’єктах, які фінансуються з бюджету розвитку). Додали 100 тисяч водоканалу, забрали з ремонту майданчика на Довженка та з рекультивації стрийського сміттєзвалища, здійснили інші зміни, узаконивши їх. Нарешті вже затвердили ліквідаційний баланс КП «Ринок», щоб можна було його потім приватизувати. З цього приводу навіть виникла невеличка перепалка між двома депутатами з НУНС та «Третьої сили», але така досить легка. Після оголошеної 15-хвилинної перерви депутатів позбирати було вкрай важко, тому перерва продовжилася не на хвилини, а на дні. Подейкують, що наступний раз, коли депутати зберуться на сесію – це вівторок, 14 вересня.

Власна інформація

(Переглядів 10 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви