“Регіонали” Трускавця підтримують спорудження пам’ятника Бандері

22.09.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Про це заявив Лев Грицак на 4 пленарному засіданні 33 позачергової сесії Трускавецької міської ради, що було присвячене спорудженню пам’ятника.  Проте у нього є зауваження до проекту. Від відповіді про його членство в партії Регіонів  Лев Ярославович ухилився.

В результаті було прийнято одноголосно рішення про спорудження скульптурного комплексу перед кінотеатром “Злата”. Фінансування здійснюватиме ГО “Рада міста”.

Власна інформація

(Переглядів 64 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви