Не соромно дивитися людям у вічі

19.10.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В суботу, 17 жовтня, в кінотеатрі «Злата» відбулася презентація передвиборчої програми Лева Грицака, кандидата на пост міського голови Трускавця. З великим задоволенням присутні подивилися фільм про Трускавець, знятий задовго до виборів, у різні пори року та починаючи з часів 15-літньої давнини. Зміни, які може на щодень так особливо не помітні, є просто вражаючими – це кажуть ті, хто відвідує Трускавець раз на рік або ще рідше. Місто змінюється на очах у кращу сторону і фактично є зразковим на Україні. Трускавець вже є європейським містом – говорить одна спортсменка, яка зауважує, що умови для тренувань на базі «Спортовця» та його басейну – ідеальні.

Після перегляду фільму присутніх привітала довірена особа Лева Грицака Галина Татаревич, яка після короткого вступного слова з біографічними даними та характеристикою цієї воістину непересічної людини надала слово самому Леву Ярославовичу. Його виступ не нагадував завчені сценарії інших кандидатів, був змістовним та врівноваженим. Протягом двох годин часу, коли відбувалася презентація, не було жодного поганого слова сказано про опонентів – вони мають право бути кандидатами, це їхнє право гарантується Конституцією та чинним законодавством України, зазначив Лев Грицак, відповідаючи на запитання із залу.

Фактично левова частка часу припала власне на живу дискусію у форматі «запитання – відповіді», людей цікавили як їхні особисті проблеми (окремі просили допомоги у вирішенні тих чи інших питань), так і загальноміські. Чи буде гаряча вода, хто продав землю біля питного озера, запитання про гранату, вертоліт, кандидування від партії регіонів – було очевидно, що опозиція ретельно готувалася до цієї зустрічі жителів Трускавця з найсильнішим із кандидатів на посаду мера. Одна з жіночок пробувала зірвати зустріч, вимагаючи від Лева Грицака звільнення одного із суддів.

На всі запитання Лев Грицак відповідав чітко, конкретно та зрозуміло, опоненти були шоковані тим, що їм не вдалося зірвати захід. Видно було, наскільки великою повагою та всенародною любов’ю користується чинний міський голова у трускавчан, хоча, звичайно, завжди знайдуться ті, кому н вгодиш.

Закінчилася зустріч невеличкою концертною програмою, в якій взяли участь Роман Салань та гурт «Сагайдачний». А з самою передвиборчою програмою Лева Грицака пропонуємо ознайомитися нижче.

Володимир Ключак

(Переглядів 116 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви