Лев Грицак виграв вибори!

03.11.2010 | Filed under: Некатегоризовано
Лев Грицак

Двічі мер міста Трускавець

Незважаючи на те, що міським головою Трускавця на виборах 31 жовтня 2010 року було обрано висуванця «Фронту змін» Руслана Козира, є всі підстави вважати, що ці вибори виграв Лев Грицак.

По-перше, відрив між Русланом Козиром та Левом Грицаком виявився мінімальним – всього на 186 голосів, у процентному відношенні це взагалі мізер. Так, за попередніми даними, з майже 11 тисяч трускавчан, які взяли участь у голосуванні, за Козира проголосувало 2 тисячі 372 виборці, а за Лева Грицака – 2 тисячі 186. Це означає, що підтримка  Лева Грицака трускавчанами дуже солідна і результати показали правильність його політики в попередні роки.

По-друге, і це найголовніше, Руслан Козир не допустить приватизації мінеральних вод Трускавця закритим акціонерним товариством «Трускавецькурорт». Справа, якій присвятив 8 років свого керівництва Трускавцем Лев Грицак, не вмре, не загине. Руслан Козир, хоч як би парадоксально це не звучало, відстоюватиме інтереси Трускавця так само ревно і дбайливо, як Лев Грицак, він теж стоятиме на сторожі основного нашого багатства.

Кандидат на посаду міського голови Трускавця, який програв ці вибори, директор однієї з філій ЗАТ «Трускавецькурорт» Євген Юник, хоче визнати ці вибори недійсними. Яким чином? Підкупом членів ТВК? Підкупом суду? Якими аргументами – незначними дрібницями, які на результат виборів жодним чином вплинути не могли?

Як би там не було, та Лев Грицак категорично відмовився брати участь в затягуванні оприлюднення результатів чи опротестуванні на виборах у Трускавці. «На посаду міського голови Трускавця прийшов нормальний молодий чоловік, який має своє бачення і зможе щось зробити для Трускавця. Головне – він не дозволить ЗАТу забрати наші мінеральні джерела. Сьогодні з мінімальних порушень намагаються зробити ці вибори недійсними. Я ж вважаю, що потрібно консолідувати трускавецьку громаду навколо переможця і дати можливість йому працювати. І чим швидше – тим менші втрати будуть для Трускавця», – прокоментував цю ситуацію Лев Грицак.

Володимир Ключак

(Переглядів 83 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви