Матч-реванш

05.10.2015 | Filed under: Публікації

У неділю, 4 жовтня, на стадіоні в Доброгостові пройшов футбольний матч між командами ФК “Карпати”(Доброгостів) та ФК “Зоря” (Трускавець). Гра розпочалась в жвавому темпі. ФК “Карпати” з перших хвилин дали зрозуміти, що вони господарі і створили декілька гольових моментів, але голкіпер «Зорі» впорався з цим.

Гравці трускавецької команди не розгубились і взяли гру під свій контроль. Гравець Юрій Хомончак, отримавши пас, обманними «фінтами» пройшов захисника команди-суперника і наніс прицільний удар у ворота, який завершився голом (0:1).

Незабаром футболісти «Зорі» провели чудову комбінацію – Юрій Хомончак, отримавши пас, віддав м`яч на Михайла Мацана, який в дотик відправив м`яч у ворота суперника (0:2).

Через декілька хвилин ФК “Зоря” забиває третій гол, але, на думку бокового арбітра, було положення поза грою і цей гол не зараховано.

Під кінець першого тайму в одній зі своїх атак трускавецька команда допускає помилку і гравець ФК “Карпати” віддає чудовий пас своєму нападнику, який забиває гол. Рахунок стає 1:2 на користь ФК «Зоря» і на цьому закінчується перший тайм

Другий тайм також пройшов жваво. Команда ФК “Карпати” пішла ва-банк і створила багато гольових моментів, але воротар «Зорі» відвів загрозу від воріт. Трускавецькі футболісти показали чудову відкриту гру, яка завершилась третім м’ячем у ворота господарів. Відзначився Тарас Грицан. Рахунок став 1:3 на користь ФК “Зоря” (Трускавець) і більше не змінювався до кінця матчу. Щоправда, наприкінці другого тайму міг відзначитись гравець «Зорі» Михайло Бобоцько, який вийшов на заміну. Він виконав удар по воротах «Карпат», та не влучив. Таким чином, гра завершилася з рахунком 1:3 на користь дорослої команди ФК “Зоря” (Трускавець).

Натомість юнацька збірна Трускавця програла з рахунком 1:0. Нашим юнакам, на жаль, не вдалося реалізувати два виходи один на один з воротарем «Карпат» і ще кілька гольових моментів.

Насамкінець зазначимо, що підтримати трускавецьку футбольну команду поїхали старійшина трускавецького футболу Зеновій Адамович Крамар (рідний брат Мирона Адамовича Крамара), Андрій Богданович Кульчинський і Руслан Ярославович Крамар. ФК «Зоря» (Трускавець) висловлює вдячність усім вболівальникам за їхню підтримку.