Міський голова Трускавця взяв участь у конференції «Співпраця задля розвитку»

10.12.2019 | Filed under: Новини

9-10 грудня в рамках відзначення Дня місцевого самоврядування в Україні в селі Плав`я Сколівського району проходила конференція «Співпраця задля розвитку». Участь в конференції зокрема взяли голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, перший заступник голови Львівської ОДА Василь Лозинський та міський голова Трускавця Андрій Кульчинський.

Під час конференції Олександр Ганущин презентував ініціативу міжрегіональної співпраці «Мале Карпатське коло». Мова йде про пряме сполучення між гірськими населеними пунктами Львівської, Закарпатської та Івано-Франківської областей, ініційоване Славською ОТГ.

Також в межах конференції відбулась панельна дискусія «Інструменти фінансування транскордонного співробітництва і місцевого розвитку карпатських громад». Продовженням конференції стали транскордонні навчання пожежно-рятувальних підрозділів у межах проєкту «Спільний захист людей та навколишнього середовища шляхом створення українсько-польської системи попередження та реагування на катастрофи в Карпатському Єврорегіоні» Програми транскордонного співробітництва Польща – Білорусь – Україна 2014-2020.

Конференція «Співпраця заради розвитку» відбулася за ініціативи Асоціації «Єврорегіон Карпати-Україна», Асоціації місцевих рад «Ради Львівщини», Львівської обласної ради.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви