Без коментарів
Міському голові Стебника п. Калапачу Р.С.
Пане міський голово!
Скеровую Вам цей інформаційний запит і прошу дати на нього письмову відповідь.
Ні для кого не є секретом той факт, що у Стебнику дороги знаходяться у жахливому стані. Звичайно, не вистачає коштів, але навіть ті, які закладені у бюджет, не використовуються належним чином. Стебницькі дороги безслідно зникають у місті, коли сходить сніг, а разом з ними щезають гроші платників податків – стебничан, які хочуть жити у європейському цивілізованому місті.
Не будемо зараз говорити про дрогобицькі, бориславські чи навіть трускавецькі дороги, кивати на них й казати, що у Стебнику така ж ситуація. Але чому, скажімо, Стрий має європейські дороги? Чи Калуш? Чи не задумувалися Ви, пане міський голово, що керівництво цих міст має зовсім інший підхід, ніж у Вас, до розв’язання цієї проблеми?
У зв’язку з цим прошу дати конкретні відповіді на конкретні запитання. Одразу застерігаю Вас від формальних відписок, відповідей не по суті, бо якщо це трапиться, буду змушений діяти у відповідності до чинного законодавства. Отже, прошу відповісти:
1. Скільки коштів у розрізі років (2006, 2007, 2008, 2009, 2010 – окремо по кожному року) було закладено в міському бюджеті на ремонт доріг?
2. Чи залучалися додаткові кошти для ремонту стебницьких доріг і якщо залучалися, то в якій сумі (теж конкретно по кожному року)?
3. На які конкретно дороги в кожному названому році виділялися кошти і в якій сумі?
4. Які фірми чи приватні підприємці проводили ремонт конкретних доріг за конкретний рік?
5. Чи були застосовані упродовж цього часу штрафні санкції до них за неякісно виконаний ремонт доріг? Чи проводила якась фірма ремонт доріг за власний кошт у зв’язку з невиконанням або неналежним виконанням зобов’язань?
6. Хто з посадових осіб (міський голова, перший заступник міського голови, секретар міської ради) поніс стягнення, позбувся премій і таке інше за незадовільне виконання своїх службових обов’язків, пов’язаних з ремонтом доріг?
7. Чи залучалися до ремонту доріг упродовж цього часу стебничани, які стоять на обліку в Центрі зайнятості, і якщо залучалися, то скільки осіб, яка сума грошей їм була виплачена, які конкретно дороги в розрізі кожного року ними були відремонтовані?
8. Якою у відсотковому відношенні була доля відремонтованих доріг у мікрорайонах Колпець і Солець у розрізі років?
9. Чи не вели Ви переговори з фірмами, які дають гарантії ремонту доріг на декілька років, як це було зроблено частково у Трускавці та Дрогобичі?
10. Чи не вивчали Ви досвід Стрия, Калуша, інших міст України стосовно ремонту доріг, чи не були з цього приводу в закордонних відрядженнях? Якщо вивчали, то які практичні наслідки від цього?
11. У Вашій передвиборчій програмі окремим пунктом не виділена проблема ремонту доріг (сказано лише: «провести поступовий благоустрій територій всіх мікрорайонів міста, в тому числі Колпця та Сільця»). Чи означає це, що Ви свідомо не надаєте належної уваги ремонту доріг?
Анатолій Власюк,
редактор газети «Воля громади», 16 липня 2010 року
ТОП коментованих за тиждень