На офіційному сайті Трускавецької міської ради – зміни. Тепер на логотипі сайту з правої сторони розміщено білочку, а, як відомо, це слово має подвійне значення. По-перше, білка – це тварина класу Ссавців, рід Гризунів. Але «білкою» чи «білочкою» ще називають хворобу, білу гарячку («алкогольний делірій»).
Дивлячись на білку, виникають і інші асоціації: 1) міські чиновники, котрі, наче білка, все тягнуть до своєї власної нори чи то дупла, 2) бідна місцева тваринка, яка очікує, аби її підгодовували багаті відпочивальники, 3) «скажена» («божевільна», «шалена») білка з мультфільму «Льодовиковий період», 4) хитра пронира, яка пролізе у кожну дірку, аби лишень мати якусь користь тощо.
Оскільки жодним рішенням білку не затверджено офіційним символом Трускавця, то вважаємо, що подібні «експерименти» недоцільні на офіційному сайті міськради, якими благими намірами чи естетичними міркуваннями вони б не пояснювалися.
Депутатам міської ради варто підняти це питання та подумати, кому вигідно насміхатися над Трускавцем у такий цинічний спосіб через зображення двозначного символу на офіційному обличчі міста. Винних у такому знущанні варто покарати, або принаймні зробити все, щоб не допустити подібних «ляпів» у майбутньому. Хочеться вірити, що новий керівник інформаційно-аналітичної служби Трускавецької міської ради не експериментуватиме на офіційному сайті міста як на власному домені, а виконуватиме ту роботу, яку вимагають його посадові обов`язки та Положення про офіційний веб-сайт Трускавецької міської ради, прийняте депутатами ТМР VI демократичного скликання.
Цікаво також, що замість офіційно затвердженого сесією Трускавецької міської ради V демократичного скликання гербу міста Трускавця на сайті застосовують лише видозмінений спрощений варіант цього герба, яким користувалися в 1990-х рр. На ньому гуска повернута не в праву сторону, а в ліву, що теж є свідченням психології чинних владців міста-курорту (схильність до «лівака»).
В. Пильний
ТОП коментованих за тиждень