Міжнародний фонд Івана Франка оголосив про початок конкурсу на найкращий силуетний портрет Івана Франка

23.01.2017 | Filed under: Новини

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі. Роботи слід надсилати на електронну адресу frankofund@ukr.net або поштову адресу Фонду: 01030, м. Київ, вул. Володимирська, 48а, оф. 15) з поміткою «силует».

Міжнародний фонд Івана Франка прийматиме роботи з 1 лютого по 1 березня 2017 року.

Директор Фонду Ігор Курус повідомив, що  для учасників конкурсу встановлюється три премії: 3 тис. грн., 2 тис. грн. та 1 тис. грн. відповідно.

«Силует має відповідати мистецтвознавчим вимогам, має бути оригінальним, що забезпечуватиме його пізнаваність та візуальну ідентифікацію із зображенням Івана Франка; має бути контурним, легким у відтворенні; має бути зображеним на білому фоні та містити зображення І. Франка у профіль», – зауважив Ігор Курус.

Детальна інформація про конкурс, а також вимоги до силуетного портрету Івана Франка містяться на сайті Міжнародного фонду Івана Франка: http://frankoprize.com.ua/index.php/uk/2017/01/20/poryadok-provedennya-konkursu-na-najkraschyj-syluetnyj-portret-ivana-franka/

(Переглядів 42 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви