«Ми будемо різними шляхами мотивувати підприємців», – кандидат на посаду мера Трускавця Андрій Кульчинський

23.10.2015 | Filed under: Публікації

Претендент на пост міського голови Трускавця від партії «Об’єднання «Самопоміч» Андрій Кульчинський розповів, яким чином буде реалізовувати програму «Трускавець 2020», з якою він іде на вибори, а також про напрямки медичного туризму, які він розвиватиме у разі обрання його мером.

На дебатах за участі кандидатів на посаду міського голови Трускавця, які пройшли у четвер, 22 жовтня, Андрій Кульчинський розповів, як втілюватиме власну програму в рамках закону про місцеве самоврядування, який обмежує повноваження міського голови.

– Будь-яка виборча програма в першу чергу ґрунтується на фінансових можливостях міського бюджету. Цього року він складає 120 млн. грн., з яких половина – державні дотації. Дотація на медицину – 19 млн., на освіту, школи – 15 млн., близько 20-ти млн. гривень – дотація на соціальний захист. Все решта – це податки. З 1 січня 2015 року ми переживаємо маленьку бюджетну революцію, коли з’явилися нові податки, які ми можемо залишати в місті. А з 1 січня 2016 року – такого роду податки ще додадуться. Тому є впевненість у тому, що кожен пункт нашої програми розвитку ми зможемо реалізувати, – пояснив Андрій Кульчинський.

Кандидат зазначив, що для цього заохочуватиме підприємців спеціальними програмами підтримки бізнесу. Однак щоб скористатися ними, потрібно виконати низку умов.

– Ми будемо різними шляхами мотивувати підприємців. У нашій програмі є підтримка малого й середнього бізнесу, але якщо підприємства виконають кілька пунктів: вони мають бути зареєстровані в Трускавці; люди, які там працюють, повинні рік працювати на повну ставку, без переведення на 0,5, 0,75 ставки або переведення у відпустку за власний рахунок; більше половини працівників підприємства мають бути трускавчанами, – пояснив Андрій Кульчинський.

Також претендент на високу посаду розповів, що розвиватиме один із найперспективніших напрямків медичного туризму Трускавця – малоінвазивну методику: «Ми вже почали розвивати малоінвазивну урологію та хірургію. Зараз у нас працює 6 кандидатів медичних наук, 2 професори, чотири лікарі працюють над кандидатськими дисертаціями, а два – над докторськими. Такий науковий потенціал дозволяє нам впевнено дивитися вперед, адже ми стаємо надійним партнером для будь-якого санаторно-курортного закладу».

Окремо Андрій Кульчинський зазначив, що у разі перемоги на виборах одним із перших його кроків на посаді міського голови буде аудит діяльності попередньої влади.

Наталія Правдива

(Переглядів 365 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви