Мистецькі та культурні новини

05.03.2012 | Filed under: Новини

Завтра, 6 березня, в Картинній галереї музею «Дрогобиччина» (м. Дрогобич, вулиця Січових Стрільців, 18) відбудеться відкриття виставки «Ляльковий дивосвіт» майстрині Ярослави Сенюти зі Львова. В експозиції представлено понад 200 ляльок. Початок – о 15.00.

Натомість 23 лютого у Палаці мистецтв відбулася творча зустріч гості з Чернігова Олени Грицюк-Загреби з учнівською та студентською молоддю міста Дрогобича. Про це інформує газета «Галицька зоря». Олена Грицюк-Загреба – головний архітектор однієї з організацій міста Чернігова, член Національної спілки архітекторів України, учасниця та переможниця архітектурних конкурсів, має реалізовані архітектурні проекти по Україні. Вона – всесторонньо обдарована особистість: із дитинства малює та пише поезії. В її творчому доробку є графіка, акварелі, твори, написані олією. Створений для сина Арсенія домашній ляльковий театр, як, зрештою, графіка та живопис, виставлялись на 6-ти колективних і 10-ти персональних виставках. Акварелі, які представлені на виставці – це архітектурні та пейзажні замальовки різних куточків України, де мандрувала художниця: Крим, Закарпаття, Галичина, рідна Чернігівщина. Як розповідає сама п. Олена, мандруючи, вона відкриває для себе особливі місця та унікальні будівлі і передає свої враження від них у своїх творах. Так, на виставку у Дрогобич мисткиня привезла лише невелику частину робіт, на яких – краєвиди Трускавця, Дрогобича, рідної Чернігівщини. Твори надзвичайно настроєві, насичені повітрям, влучно передають враження і захоплення автора від побаченого.

Ряд акцій культурної тематики проходять і в Бориславі. Так, як інформує відділ внутрішньої політики БМР, Центральною бібліотекою для дорослих міста Борислава підготовлено та проведено радіосторінку «Увага! Книга для вас!», яка мала тематичну назву – «Владика нескорених і володар духу» і була присвячена 120 роковинам від дня народження Йосифа Сліпого . Зокрема, бібліотекар Тетяна Кікіс розповіла про біографію Патріарха та ознайомила слухачів з переліком літератури, яка є в збірнях бібліотеки.

З нагоди 200-річчя від дня народження Євгена Гребінки в центральній міській бібліотеці м. Борислава розгорнуто експозицію матеріалів «Байкар і поет Гребінка». Тут представлено твори самого автора, а також літературно-критичні матеріали про його життєвий і творчий шлях. Також телерадіокомпанія «БТБ» спільно з працівниками бібліотеки підготували передачу про Євгена Гребінку.

З нагоди 198-річниці від дня народження Тараса Шевченка. В усіх читальних залах бібліотек міста Борислава розгорнуто книжкові експозиції «Шевченка полум’яне слово на сторожі вічності стоїть». В бібліотеці для юнацтва, що по вулиці Коваліва, відбудеться літературний вечір «Незламний Дух Великого Пророка».

У Трускавці натомість Шевченківські урочистості проходитимуть 9 березня о 15.00 в ПК імені Шевченка ЗАТ «Трускавецькурорт» – з концертом виступить Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». А наступного понеділка, 12 березня, в місті-курорті вшанують пам’ять Романа Різняка-Макомацького – о 14.00 біля його пам’ятника.

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви