Мистецькі та культурні новини

05.03.2012 | Filed under: Новини

Завтра, 6 березня, в Картинній галереї музею «Дрогобиччина» (м. Дрогобич, вулиця Січових Стрільців, 18) відбудеться відкриття виставки «Ляльковий дивосвіт» майстрині Ярослави Сенюти зі Львова. В експозиції представлено понад 200 ляльок. Початок – о 15.00.

Натомість 23 лютого у Палаці мистецтв відбулася творча зустріч гості з Чернігова Олени Грицюк-Загреби з учнівською та студентською молоддю міста Дрогобича. Про це інформує газета «Галицька зоря». Олена Грицюк-Загреба – головний архітектор однієї з організацій міста Чернігова, член Національної спілки архітекторів України, учасниця та переможниця архітектурних конкурсів, має реалізовані архітектурні проекти по Україні. Вона – всесторонньо обдарована особистість: із дитинства малює та пише поезії. В її творчому доробку є графіка, акварелі, твори, написані олією. Створений для сина Арсенія домашній ляльковий театр, як, зрештою, графіка та живопис, виставлялись на 6-ти колективних і 10-ти персональних виставках. Акварелі, які представлені на виставці – це архітектурні та пейзажні замальовки різних куточків України, де мандрувала художниця: Крим, Закарпаття, Галичина, рідна Чернігівщина. Як розповідає сама п. Олена, мандруючи, вона відкриває для себе особливі місця та унікальні будівлі і передає свої враження від них у своїх творах. Так, на виставку у Дрогобич мисткиня привезла лише невелику частину робіт, на яких – краєвиди Трускавця, Дрогобича, рідної Чернігівщини. Твори надзвичайно настроєві, насичені повітрям, влучно передають враження і захоплення автора від побаченого.

Ряд акцій культурної тематики проходять і в Бориславі. Так, як інформує відділ внутрішньої політики БМР, Центральною бібліотекою для дорослих міста Борислава підготовлено та проведено радіосторінку «Увага! Книга для вас!», яка мала тематичну назву – «Владика нескорених і володар духу» і була присвячена 120 роковинам від дня народження Йосифа Сліпого . Зокрема, бібліотекар Тетяна Кікіс розповіла про біографію Патріарха та ознайомила слухачів з переліком літератури, яка є в збірнях бібліотеки.

З нагоди 200-річчя від дня народження Євгена Гребінки в центральній міській бібліотеці м. Борислава розгорнуто експозицію матеріалів «Байкар і поет Гребінка». Тут представлено твори самого автора, а також літературно-критичні матеріали про його життєвий і творчий шлях. Також телерадіокомпанія «БТБ» спільно з працівниками бібліотеки підготували передачу про Євгена Гребінку.

З нагоди 198-річниці від дня народження Тараса Шевченка. В усіх читальних залах бібліотек міста Борислава розгорнуто книжкові експозиції «Шевченка полум’яне слово на сторожі вічності стоїть». В бібліотеці для юнацтва, що по вулиці Коваліва, відбудеться літературний вечір «Незламний Дух Великого Пророка».

У Трускавці натомість Шевченківські урочистості проходитимуть 9 березня о 15.00 в ПК імені Шевченка ЗАТ «Трускавецькурорт» – з концертом виступить Заслужений Прикарпатський ансамбль пісні та танцю України «Верховина». А наступного понеділка, 12 березня, в місті-курорті вшанують пам’ять Романа Різняка-Макомацького – о 14.00 біля його пам’ятника.

(Переглядів 79 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви