На баланс міста будуть передані паркові скульптури і надкаптажні споруди

25.04.2019 | Filed under: Новини

Скульптури на території курортного парку, історичні павільйони типу музичної альтанки, надкаптажні споруди біля джерел «Едвард», «Фердинанд», «Броніслава», комплекс навколо джерела «Юзя», територія спаленого «Дептаку» та ряд інших об’єктів, котрими зараз опікується ПрАТ «Трускавецькурорт», будуть безоплатно передані на баланс міста. Про це вчора, 24 квітня, під час засідання бюджетної комісії Трускавецької міської ради поінформував міський голова Трускавця Андрій Кульчинський. Мер зазначив, що ведуться перемовини з цього приводу, і вже є попереднє погодження, що важливі для міста об’єкти будуть передані на баланс Трускавецької міської ради чи підпорядкованих їй структур (наприклад, КП «Парк курортний»).

Нагадаємо, що паркові скульптури, надкаптажні споруди та інші згадані вище об’єкти є пам’ятниками архітектури чи скульптури місцевого значення, і окрасою курортного парку, своєрідними символами та знаками впізнаваності Трускавця. Будучи на балансі міста, вони матимуть більше шансів на збереження, реставрацію чи реконструкцію та кращий зовнішній вигляд, ніж це є зараз.

Перераховані вище об’єкти не належать до гідромінеральної бази курорту Трускавець.

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви