На допомогу малозабезпеченим виділили більше грошей

14.09.2016 | Filed under: Новини

Як інформує прес-служба Львівської обласної організації ВО «Свобода», на сесії Львівської обласної ради депутати підтримали ініціативу фракції ВО «Свобода» про збільшення видатків на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям Львівщини. Суму видатків збільшено на 5 мільйонів гривень, тобто на 50%.

Ще 29 липня 2016 року депутат Львівської обласної ради від «Свободи» Михайло Нискогуз зареєстрував проект рішення про збільшення фінансування на виплату матеріальної допомоги малозабезпеченим жителям Львівщини. “Враховуючи величезну кількість звернень малозабезпечених громадян щодо надання матеріальної допомоги, з огляду на складну економічну ситуацію в державі, необґрунтоване підвищення тарифів на газ та інші комунальні послуги для населення, невідповідність прожиткового мінімуму рівню життя населення, недостатнє фінансування медичної галузі в області, пропоную внести зміни до Комплексної програми соціальної підтримки окремих категорій громадян Львівської області на 2014-2017 роки, збільшивши на 5 млн. грн. обсяг видатків обласного бюджету на виплату одноразової адресної допомоги малозабезпеченим жителям області”, – йдеться в документі.

(Переглядів 41 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви