На Львівщині “Батьківщина” готова поступитися “Свободі”

06.04.2012 | Filed under: Акценти

Партія “Батьківщина” готова до поступок в мажоритарних округах на користь “Свободи” задля спільної перемоги опозиції. Про це сказав на прес-конференції голова львівської обласної організації ВО “Батьківщина” Роман Ілик.

“Задля перемоги ми готові поступитися, бо важливо, щоби перемогла опозиція” – сказав він.

За його словами, опозиційні лідери мають розуміння того, що “Свобода” мала б отримати право висувати своїх кандидатів на більше число округів в Галичині, зважаючи на вплив партії в цьому регіоні.

“Є розуміння того, що в Галичині “Свобода” повинна мати більшу квоту” – сказав він, проте не захотів відповідати, як це буде виражено у числах.

За його словами, поки що йде процес узгодження і до 5 травня , коли будуть остаточно визначені межі округів і чисельність виборців, має бути завершено і процес узгодження кандидатів по мажоритарних округах.

Він також висловив думку, що на Львівщині буде утворено 12 виборчих округів.

Щодо співпраці з опозиційними силами, які не увійшли в КОД, то найбільше запитань поки що залишається до УДАРу щодо того, чи згодяться вони узгоджувати кандидатури в одномандатних округах. При цьому Роман Ілик заявив, що недавні вибори мера Обухова показали, що роз`єднаність опозиційних сил призводить до поразки.

Львівський портал

(Переглядів 32 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви