На Львівщині не буде партійних квот! Дрогобицький район виступає проти непрозорих та колуарних призначень посадовців.

22.03.2014 | Filed under: Некатегоризовано

У п’ятницю 21-03-2014р. у Львівській ОДА відбулась зустріч представників громади Дрогобиччини та голови ОДА Ірини Сех, щодо питання призначення керівника Дрогобицької РДА. Також присутніми були депутати  Верховної Ради: Ярослав Дубневич, Ярослав Гінка, Роман Ілик, Андрій Тягнибок, Михайло Хміль. Також був присутнім голова Львівської Обласної Ради Петро Колодій.

Причиною зустрічі стало обурення стосовно інформації, що була поширена про те, що на Дрогобицький район є квота на посади від ВО Батьківщина, що є не припустимим в теперішніх умовах, тому, що квотний принцип – це дух вчорашнього дня проти якого українці боролись на майдані. Проти чого і виступила  громадськість Дрогобиччини. Досить дивним було те, що питанням Дрогобицького району активно зацікавились депутати Верховної Ради від інших округів.

У присутніх представників громадськості склалось враження, що призначення хотіли зробити по старинці, тобто «колуарно» без погодження з громадськістю і навіть під час спілкування деякий час відчувалась зверхність народних обранців і їхнє нестримне бажання все вирішувати самим.

Але в ході спілкування виявились різні цікаві обставини на яких наголосили представники ГО “Воля України” Лідія Надкернична та Ольга Елізарова, також виступили Ольга Грицик, Панів Василь (детальніше можна побачити на відео цього засідання, яке проходило у відкритому режимі). Ці обставини докорінно вплинули на тон та напрямок учасників спілкування.

По результатах зустрічі буде проведена позачергова сесія Дрогобицької районної ради за обов’язковою участю представників територіальних громад Дрогобиччини , де буде остаточно обговорено кандидатури голови районної державної адміністрації.

Як стало відомо, більшість депутатів Дрогобицької райради підтримують кандидатуру Осипа Магура, якого підтримує і громадськість.

Доречі, не лише представники Дрогобицького району хочуть чесних призначень і змін в системі влади, але й представники інших районі, а саме Самбірський та Городоцький райони вимагають прозорості при призначенні усіх посадовців. З цими людьми ми зустрілись у ОДА і вони нам розповіли про мету їхнього приїзду в ОДА.

Детальніше та відео засідання на сайті:  Grabovsky.com.ua

Автор:   Святослав Грабовський (ВО “ПРАВО”)

(Переглядів 257 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви