На противагу Христу-Спасителю трускавецька влада лобіює встановлення статуї поганського божка-ідола

08.08.2014 | Filed under: Публікації

Про те, що у Трускавці хочуть встановити пам’ятник давньогрецькій поганській богині Афродіті (відповідає в пантеоні божків-ідолів нібито за красу), розмови йшли ще минулого року. У 2013 році серед проектів рішень, які виносилися на одне із засідань виконавчого комітету Трускавецької міської ради, був і проект про дозвіл на встановлення «статуї богині Афродіти». З невідомих причин цей проект тоді так і не потрапив на розгляд виконкому.

І ось тепер, коли з таким важким трудом вдалося домогтися прийняття рішення по статуї Христа-Спасителя, в час, коли по всіх рупорах мера Трускавця лунали розпачливі волання, що це «абсолютно непідготовлений, технічно і фінансово необґрунтований проект, який матиме руйнівні наслідки для міста» (вдумайтесь лише!), в цей самий час тема «богині Афродіти» виплила знову.

Бо знову на виконком виноситься проект рішення «Про встановлення паркової скульптурної композиції грецької богині «Афродіта» по вул. Суховоля, 25а», де вказано: «Розглянувши звернення підприємця Фрайт О.Г. від 04.08.2014р., керуючись п.3 ст.8; п.3 ст. 10; п.5 ст. 28 Закону України “Про регулювання містобудівної діяльності”, ст. 31 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради вирішив: 1. Дозволити підприємцю Фрайт Олені Геннадіївні, – встановлення паркової скульптурної композиції грецької богині «Афродіта» навпроти споруди готелю «Афродіта» по вул. Суховоля, 25а, згідно схем-плану…».

Проте ще 24 липня на першому пленарному засіданні XLI сесії Трускавецької міської ради VI демократичного скликання, депутат Богдан Габшій (голова фракції «Свобода» в ТМР) подав депутатський запит щодо винищення зелених насаджень і початку будівельних робіт. «З правої сторони сходів, які ведуть до нижнього бювету, вирубали зелені насадження (кущі) та залили бетон», – повідомив депутат 24 липня. Виявляється, зроблено це було не те що до надання будь-якого дозволу (письмового рішення міськради чи виконкому), а ще й до звернення підприємця в орган місцевого самоврядування.

В зв’язку з цим виникає кілька логічних запитань, які можна задати як самому собі, так і правоохоронним органам (до речі, свій запит депутат Б. Габшй адресував не тільки меру міста, а й начальнику міліції та прокурору).

1. Чи питав хтось трускавецьку громаду про потребу встановлення у християнському місті ідола поганського божка?

2. Якою буде реакція священнослужителів міста на цей акт наруги над християнською минувшиною та сучасністю міста-курорту?

3. Яким чином почалися проводитися роботи із знищення зелених насаджень та згодом будівельні роботи на Суховоля, 25А без будь-яких документів?

4. Хто з посадовців Трускавецької міської ради отримав матеріальну користь від зацікавленої в будівництві особи?

5. Скільки ще трускавецькі чиновники місцевого самоврядування у своїй роботі керуватимуться не законами та підзаконними актами, а вказівками зверху, скільки ще діятиме «телефонне право» та поділ громадян, у тому числі підприємців (а останнім часом і депутатів) на «своїх» та «ворогів»?

Істерія навколо встановлення статуї Христа-Спасителя показала справжнє лице ефесбешних агентів у Трускавці. Можна ходити показово до сповіді хоч щотижня, але ненавидіти Христа. Христос – наш Господь, а не поганські Афродіти, Зевси, Артеміди та інша гидота. Але з Христом у Трускавці воюють, а ідолу дають зелене світло.

Попереджуючи аргументи, що, мовляв, маємо у Трускавці скульптури Нафтусі чи Юзі, то чому ж не можна поставити статую Афродіти, відповімо так: Нафтуся, Марія, Софія, Юзя – не божки, це назви наших цілющих мінеральних вод і їхні скульптурні зображення з поганськими ідолами типу Афродіти не мають нічого спільного.

Якщо у Трускавці бандитським способом все ж поставлять ідол Афродіти на глум нашій християнській свідомості, то тоді виникає останнє запитання: хто ж зупинить цю наволоч, яка збиткується над нами, вимахуючи «мандатом довіри громади»? Якщо не люди, то напевно тоді зробить це Божа сила.

Володимир Ключак, фото з соціальної мережі Фейсбук

(Переглядів 573 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

-1 Responses to На противагу Христу-Спасителю трускавецька влада лобіює встановлення статуї поганського божка-ідола

 1. WOLODYMYR 10.08.2014 at 15:46

  Закриваю коментування. Якщо громада Трускавця не проти цієї статуї, якщо фігура Афродіти біля однойменного готелю дійсно потрібна дуже-дуже всім у місті-курорті, то проти думки громади йти не буду. Але на моє власне переконання, краще б там були зелені насадження – як і на бульварі Юрія Дрогобича, з якого зробили суцільний базар у стилі “несмак”.

 2. :) 10.08.2014 at 14:54

  А нехай би собі стояла, що вам з того цілу політику провадити!? Ані в дупі не пукає, ані середу не шкребеться ж.

 3. Правда 09.08.2014 at 16:17

  Можна подумати вигаданий Христос-Спаситель уберіг вас від дебілізму? Від крові інакодумців?

  Геть християн!

 4. роман 08.08.2014 at 19:15

  До якого дибілізму можуть дійти люди, щоби насолити своєму
  опонентові! Дурні дочого тут “Афродіта”! Ви дибіли скоро почнете
  спалювати людей на вогнищах за те , що вони мають іншу думку.
  Давайте оголосимо війну Греції , розібємо площу ринок у Львові!
  Справедлива приказк: “Навчи дурня молитися – то він собі голову
  розіб”є”

  • WOLODYMYR 09.08.2014 at 06:48

   Все починається з малого. Вам особисто, пане Роман, там Афродіта потрібна?

   • Леся 09.08.2014 at 07:39

    а я б добавила : саме в тому місці і більше ніж зелені насадження ?!

 5. Пристай Андрій 08.08.2014 at 11:24

  На площі Ринок у Львові потрібно прийти з факелами і прапОрами щоб звалити поганські ідоли Посейдона і Діани. Як місто Львів може терпіти цю поганську гидоту, а ще й левів понаставляли на кожному кроці. А коло облради стоїть ідол хлопа з виставленими трьома пальцями і його звалити. За одно в Трускаві стоїть нечисть ацька Мавка – на метал її по 2,50.

  Якщо серйозно, чуваки Ви в якому столітті живете, це для хворих аутизмом – дискурс?

  • WOLODYMYR 08.08.2014 at 11:36

   Андрій, біля статуї будуть ще певно торгові точки МАФи, які узаконять бо так треба. Посейдон та Діана у Львові де стоять? Там, де їм місце, а не так як в Трускавці хтось хоче. Мавку давно вже різали на метал, так шо нєфіг прикалуватися.
   Суть питання в тому, що Христа їм не треба (їм – це владі і конкретно меру), бо бояться конкурента на виборах, тому всіляко це питання мусують, дискредитують, а тут на тобі – Афродіта. До речі, Афродіта у латинян – Венера, так що в мерії видно нахил до венеричного (ХПСШ).

   • Пристай Андрій 08.08.2014 at 12:14

    Так, Свобода дійсно не проти Афродити лише проти незаконних вирубок. Відредагую комент

    • Наталя 08.08.2014 at 18:28

     Поруч працюю і чула, що статуя Афродіти робиться для того, щоб біля неї столики поставити, бо у Фрайта мало місця для столиків і він з бодак домовився

    • Афродіта 10.08.2014 at 14:56

     Цікаво де Фрайт перейшов Грицаку дорогу?

    • WOLODYMYR 10.08.2014 at 15:41

     При чому тут Фрайт і при чому тут Грицак? Нехай Фрайт собі має готель Афродіту, але не ставить ідолів. Хочу сказати, що сама споруда “Афродіта” як будинок досить гарна, спеціально ходив на це місце, щоб глянути чи нема вже тої статуї часом. Поки що лише постамент на залитій бетоном місцині. Якщо є бажання робити виносну торгівлю, столики, парасольки, то ж ніхто не проти. Але ж не “багіня” 🙂

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви