На “швидку” поскаржилися прокурору Трускавця

22.08.2011 | Filed under: Новини

На ім’я прокурора Трускавця Юрія Яремчука, який перебуває у відпустці, надійшла скарга від громадянки О. на дії швидкої допомоги. Копію скарги вручено і в. о. головного лікаря міської лікарні Андрію Кульчинському. На тротуарі обабіч вулиці Героїв УПА (неподалік Народного Дому) жінка зачепилася в металевий штир, який стирчав з бетону, впала і розбила собі голову, побила руки та ноги, а також отримала ушкодження внутрішніх органів. Звернувшись до центральної курортної поліклініки, жінка отримала пояснення, що їй потрібно зателефонувати в міську лікарню. Швидка прибула на місце події через 15 хвилин, після чого, не зважаючи на прохання громадянки доставити її терміново в поліклініку для надання медичної допомоги, лікар швидкої поїхав на інший виклик – до хворої дитини. Потерпіла вийшла із машини швидкої і добиралася до трускавецької лікарні своїм ходом. Все це пані О. описує у своєму зверненні до прокурора та головного лікаря лікарні, а від влади міста вимагає прибрати із тротуару злополучний штир.

(Переглядів 76 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви