На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань – 2013»

31.07.2013 | Filed under: Новини, Оголошення ТВ

У п’ятницю, 2 серпня, на території державного історико-культурного заповідника “Тустань”, що в околиці села Урич Сколівського району, за підтримки Львівської обласної ради відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань – 2013». Фестиваль відбуватиметься упродовж 3-ох днів – 2-4 серпня. 

В програмі фестивалю: розбудова середньовічного наметового містечка воїнів, які відновлюють традиції і побут Київської Русі та Європи періоду ІХ-ХІІІ сторіччя; стрільби з луків та арбалетів; презентація клубів; середньовічне регбі; майстер-класи середньовічного танцю та майстер-класи слов’янських класів; стрільба вогняними стрілами; змагання воїнів на мечах, бугурти, лицарські ігри, боротьба тощо.

У концертній програмі дійства візьмуть участь танцюристи студії «Бельтайн» палацу культури ім. Г.Хоткевича та клубу «Пантера», гурти «Йорій Клоц» та «Irdorath» (Білорусь), а також відбудуться веселі та дотепні ігри з людьми, лялькова вистава «Легенди Львова» за Юрієм Винничуком та багато іншого.

Урочисте відкриття фестивалю заплановано на суботу, 3 серпня, о 13.00.

Прес-служба Львівської обласної ради

(Переглядів 50 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви